valentijnscadeaus

53 artikelen
sorteer op:
53 artikelen
filters
filter en sorteer
7.99
sale
cadeauzakje M stof hart - 14700598 - HEMA

cadeauzakje M stof hart

2.49 1.50
sale
cava Valentijn 0.2L - 17380011 - HEMA

cava Valentijn 0.2L

per 4 stuks bestelbaar
4.99 4.–
€20.–/l
2 voor 3.49 met je HEMA pas
gevulde hartjes 200g - 10220074 - HEMA

gevulde hartjes 200g

1.99
200g ℮ - €9.95/kg

washi tape hart - 4 stuks

2.99
€0.15/meter

waaiers hart roze - 2 stuks

2.99
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

mini musketflikken melkchocolade 150gram

3.59
150g ℮ - €23.93/kg

cocktailprikker 9cm hartjes - 15 stuks

1.39

glitter gordijn hartjes rood

3.99

taartkaarsjes hart 10 stuks

1.99

bonbondoos hartvorm 185g

8.99
185g ℮ - €48.59/kg
sale
herpakpapier van katoen 40x45cm hartjes - 14700604 - HEMA

herpakpapier van katoen 40x45cm hartjes

2.49 2.–
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

petit-fours Valentijn 150g

4.69
150g - €27.59/kg

koffiecrème bonbons 160gram

4.59
160g ℮ - €28.69/kg

bonbondoos Valentijn 100g

online nog 3 stuks op voorraad
4.59
100g ℮ - €43.71/kg

cadeau-envelop set hartjes - 6 stuks

1.79
2.99
150g ℮ - €74.75/kg

melkchocoladereep ik vind je lief 75gram

3.29
75g ℮ - €43.87/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

chocolade tablet

4.39
100g ℮ - €43.90/kg

servetten hart 33x33cm - 20 stuks

1.99
2 voor 3.99 met je HEMA pas
hartjes snoep mix 130g - 10200117 - HEMA

hartjes snoep mix 130g

2.49
130g ℮ - €19.15/kg

cadeauzakjes S hart - 3 stuks

1.29

beker hartjes 8 stuks

1.69

chocolade harten en lippen praliné 150gram

4.59
150g ℮ - €30.60/kg