koffie

55 artikelen
sorteer op:
55 artikelen
filters
filter en sorteer
2 voor 11.99
koffiebonen espresso dark roast 400g - 17160014 - HEMA

koffiebonen espresso dark roast 400g

7.99
400g ℮ - €19.98/kg
2 voor 11.99
koffiebonen espresso 400g - 17160013 - HEMA

koffiebonen espresso 400g

7.99
400g ℮ - €19.98/kg

koffiebonen espresso - 1000 gram

19.99
1000g ℮ - €19.99/kg

koffiebonen espresso dark roast - 1000 gram

19.99
1000g ℮ - €19.99/kg
2 voor 11.99
koffiebonen regular 400g - 17160015 - HEMA

koffiebonen regular 400g

7.99
400g ℮ - €19.98/kg

koffiecups lungo ultimo - 50 stuks

11.99
275g ℮ - €43.60/kg
  • heerlijke koffie in alle soorten sterktes
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-

koffiecups espresso extra forte - 50 stuks

11.99
275g ℮ - €43.60/kg
2 voor 12.99 met je HEMA pas
filterkoffie dark roast - 500 gram - 17170003 - HEMA

filterkoffie dark roast - 500 gram

8.99
500g ℮ - €17.98/kg

koffiebonen regular 1000gr

19.99
1000g ℮ - €19.99/kg

koffiecups lungo regular - 50 stuks

11.99
275g ℮ - €43.60/kg

koffiecups lungo estremo - 50 stuks

11.99
275g ℮ - €43.60/kg

koffiepads extra dark - 56 stuks

7.99
375g ℮ - €23.85/kg
  • heerlijke koffie in alle soorten sterktes
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
2 voor 12.99 met je HEMA pas
filterkoffie regular - 500 gram - 17170001 - HEMA

filterkoffie regular - 500 gram

8.99
500g ℮ - €17.98/kg

koffiebonen 500gr decafé

8.99
500g ℮ - €17.98/kg

koffiebonen crema - 1000 gram

19.99
1000g ℮ - €19.99/kg

koffiepads dark roast - 56 stuks

7.99
375g ℮ - €23.85/kg
nieuw
koffiecapsules pumpkin spice - 10 stuks - 17180048 - HEMA

koffiecapsules pumpkin spice - 10 stuks

3.99
55g ℮ - €0.40/st.

koffiecups extra forte - 20 stuks

5.49
110g ℮ - €49.91/kg
  • heerlijke koffie in alle soorten sterktes
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-

koffiecups espresso dark roast - 20 stuks

5.49
110g ℮ - €49.91/kg

koffiepads regular - 40 stuks

6.49
268g ℮ - €24.22/kg

koffiecups decaf - 20 stuks

5.49
110g ℮ - €49.91/kg
2 voor 12.99 met je HEMA pas
filterkoffie decaf - 500 gram - 17170004 - HEMA

filterkoffie decaf - 500 gram

8.99
500g ℮ - €17.98/kg

koffiepads mokka - 40 stuks

6.49
268g ℮ - €24.22/kg

koffiecups ristretto - 20 stuks

5.49
110g ℮ - €49.91/kg