koekjes

66 artikelen
sorteer op:
66 artikelen
filters
filter en sorteer
nieuw
speculaaspop met amandelen 250g - 24492233 - HEMA

speculaaspop met amandelen 250g

2.99
250g ℮ - €11.96/kg
nieuw
kruidnoten stroopwafel 200g - 24432606 - HEMA

kruidnoten stroopwafel 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg
nieuw
mok koekjes 155g - 24302505 - HEMA

mok koekjes 155g

2.59
155g ℮ - €17.27/kg
nieuw
kruidnoten chocolademix 300g - 24432602 - HEMA

kruidnoten chocolademix 300g

2.49
300g ℮ - €8.30/kg
nieuw
kruidnoten pandan spekkoek 200g - 24432616 - HEMA

kruidnoten pandan spekkoek 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg
nieuw
kruidnoten tompouce 200g  - 24432608 - HEMA

kruidnoten tompouce 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
kruidnoten koffiekoekjes 200g - 24432612 - HEMA

kruidnoten koffiekoekjes 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg
nieuw
glutenvrije speculaasjes 100g - 24492501 - HEMA

glutenvrije speculaasjes 100g

2.99
100g ℮ - €29.90/kg
nieuw
gevuld speculaas 275g - 24492250 - HEMA

gevuld speculaas 275g

1.59
275g ℮ - €5.78/kg
nieuw
oud-Hollandse pepernoten 300g - 24432240 - HEMA

oud-Hollandse pepernoten 300g

3.99
300g ℮ - €13.30/kg
nieuw
strooigoed 300g - 24492600 - HEMA

strooigoed 300g

1.99
300g ℮ - €6.63/kg
nieuw
kruidnoten birthdaycake 200g - 24432614 - HEMA

kruidnoten birthdaycake 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
speculaas met amandel 250g - 24492334 - HEMA

speculaas met amandel 250g

1.99
250g ℮ - €7.96/kg

likkoekjes fruitsmaak 180g

2.59
180g ℮ - €14.39/kg
2 voor 4.99 met je HEMA pas
roomboter fondantspritsjes 160gr - 10800031 - HEMA

roomboter fondantspritsjes 160gr

2.99
160g ℮ - €18.69/kg
nieuw
kruidnoten discodip 200g - 24432609 - HEMA

kruidnoten discodip 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg
nieuw
kruidnoten 750g  - 24432601 - HEMA

kruidnoten 750g

2.29
750g ℮ - €3.05/kg
nieuw
taai taai 350g - 24492602 - HEMA

taai taai 350g

1.99
350g ℮ - €5.69/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
kruidnoten stoofpeer 200g - 24432613 - HEMA

kruidnoten stoofpeer 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg

stroopwafels 400g

2.99
400g ℮ - €7.48/kg
nieuw
kruidnoten pistache 200g - 24432610 - HEMA

kruidnoten pistache 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg
nieuw
kruidnoten witte chocolade 200g - 24432617 - HEMA

kruidnoten witte chocolade 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg
nieuw
kruidnoten minder suiker 300g  - 24432604 - HEMA

kruidnoten minder suiker 300g

3.39
300g ℮ - €11.30/kg
2 voor 4.99 met je HEMA pas
roomboter koggetjes - 10800030 - HEMA

roomboter koggetjes

2.99
180g ℮ - €16.61/kg