chocoladeletters

130 artikelen
sorteer op:
130 artikelen
nieuw
chocoladeletter wit pistache S 125g  - 24429819 - HEMA

chocoladeletter wit pistache S 125g

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.49
125g - €35.92/kg
nieuw
chocolade cadeau melk knetter 65g - 24400540 - HEMA

chocolade cadeau melk knetter 65g

niet online, bekijk winkelvoorraad
1.79
65g ℮ - €27.54/kg
nieuw
chocoladeletter melk L 140g L - 24401112L - HEMA

chocoladeletter melk L 140g

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.79
140g ℮ - €19.93/kg
nieuw
chocoladeletter melk hazelnoot S 140g S - 24414119S - HEMA

chocoladeletter melk hazelnoot S 140g

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.99
140g ℮ - €21.36/kg
nieuw
chocoladeletter melk S 140g - 24401119 - HEMA

chocoladeletter melk S 140g

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.79
140g ℮ - €19.93/kg
nieuw
chocoladeletter melk mokkaboontjes pecan S 125g - 24422600 - HEMA

chocoladeletter melk mokkaboontjes pecan S 125g

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.49
125g - €35.92/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
chocoladeletter melk J 140g J - 24401110J - HEMA

chocoladeletter melk J 140g

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.79
140g ℮ - €19.93/kg
nieuw
chocoladeletter melk hazelnoot W 140g - 24414123 - HEMA

chocoladeletter melk hazelnoot W 140g

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.99
140g ℮ - €21.36/kg
nieuw
chocoladeletter melk karamel zeezout G 135g - 24415107 - HEMA

chocoladeletter melk karamel zeezout G 135g

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.99
135g ℮ - €22.15/kg
nieuw
chocoladehart melk stroopwafel zeezout 125g - 24429730 - HEMA

chocoladehart melk stroopwafel zeezout 125g

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.49
125g - €35.92/kg
nieuw
vegan letter hazelnoot 135g - 24418703 - HEMA

vegan letter hazelnoot 135g

niet online, bekijk winkelvoorraad
3.39
135g ℮ - €25.11/kg
nieuw
chocoladehart puur pecan rozijn 125g - 24429630 - HEMA

chocoladehart puur pecan rozijn 125g

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.49
125g - €35.92/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
chocoladehart melk mokkaboontjes pecan 125g - 24422601 - HEMA

chocoladehart melk mokkaboontjes pecan 125g

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.49
125g - €35.92/kg
nieuw
chocoladeletter wit cookies cream S 125g - 24429519 - HEMA

chocoladeletter wit cookies cream S 125g

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.49
125g - €35.92/kg
nieuw
chocoladehart wit cookies cream S 125g - 24429530 - HEMA

chocoladehart wit cookies cream S 125g

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.49
125g - €35.92/kg
nieuw
chocoladeletter puur pecan rozijn S 125g - 24429619 - HEMA

chocoladeletter puur pecan rozijn S 125g

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.99
125g - €39.92/kg
nieuw
chocoladeletter melk R 140g - 24401118 - HEMA

chocoladeletter melk R 140g

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.79
140g ℮ - €19.93/kg
nieuw
chocoladeletter melk stroopwafel zeezout S 125g - 24429719 - HEMA

chocoladeletter melk stroopwafel zeezout S 125g

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.49
125g - €35.92/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
chocoladeletter melk karamel zeezout S 135g S - 24415119S - HEMA

chocoladeletter melk karamel zeezout S 135g

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.99
135g ℮ - €22.15/kg
nieuw
chocoladeletter melk hazelnoot G 140g - 24414107 - HEMA

chocoladeletter melk hazelnoot G 140g

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.99
140g ℮ - €21.36/kg
nieuw
chocoladeletter melk hazelnoot K 140g - 24414111 - HEMA

chocoladeletter melk hazelnoot K 140g

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.99
140g ℮ - €21.36/kg
nieuw
chocoladeletter wit S 140g - 24403140 - HEMA

chocoladeletter wit S 140g

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.79
140g ℮ - €19.93/kg
nieuw
chocoladeletter melk karamel zeezout J 135g J - 24415110J - HEMA

chocoladeletter melk karamel zeezout J 135g

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.99
135g ℮ - €22.15/kg
nieuw
chocoladeletter puur S 140g S - 24402119S - HEMA

chocoladeletter puur S 140g

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.79
140g ℮ - €19.93/kg