aanbiedingen HEMA pas

1,043 artikelen
sorteer op:
1,043 artikelen
filters
filter en sorteer
5 voor 9.99 met je HEMA pas
verhuisdoos 48.5x32x36cm karton strepen - 81000000 - HEMA

verhuisdoos 48.5x32x36cm karton strepen

minimale afname van 5 stuks
2.39

kopieerpapier A4 - 500 vel

per 5 stuks bestelbaar
4.99
2+1 gratis
herensokken bamboe zwart zwart - 4120440BLACK - HEMA
  • herensokken bamboe zwart zwart - 4120440BLACK - HEMA
  • herensokken bamboe donkerblauw donkerblauw - 4120445DARKBLUE - HEMA

herensokken bamboe zwart

5.59

Casio zakrekenmachine FX-82NL+

15.99
2+1 gratis
damessokken bamboe  zwart zwart - 4270530BLACK - HEMA
  • damessokken bamboe  zwart zwart - 4270530BLACK - HEMA
  • damessokken bamboe  wit wit - 4270525WHITE - HEMA

damessokken bamboe zwart

5.59
2 voor 12.99 met je HEMA pas
filterkoffie regular - 500 gram - 17170001 - HEMA

filterkoffie regular - 500 gram

8.99
500g ℮ - €17.98/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
2 voor 12.99 met je HEMA pas
filterkoffie dark roast - 500 gram - 17170003 - HEMA

filterkoffie dark roast - 500 gram

8.99
500g ℮ - €17.98/kg
5 voor 9.99 met je HEMA pas
sterke verhuisdoos 48.3x32x23.2cm karton strepen - 81000005 - HEMA

sterke verhuisdoos 48.3x32x23.2cm karton strepen

minimale afname van 5 stuks
2.39
2+1 gratis
damessokken bamboe  wit wit - 4270525WHITE - HEMA
  • damessokken bamboe  wit wit - 4270525WHITE - HEMA
  • damessokken bamboe  zwart zwart - 4270530BLACK - HEMA

damessokken bamboe wit

5.59
2+1 gratis
damessokken wol zwart zwart - 4270510BLACK - HEMA
  • damessokken wol zwart zwart - 4270510BLACK - HEMA
  • damessokken wol grijsmelange grijsmelange - 4270505GREYMELANGE - HEMA

damessokken wol zwart

6.99
2 voor 12.99 met je HEMA pas
filterkoffie crema - 500 gram - 17170002 - HEMA

filterkoffie crema - 500 gram

8.99
500g ℮ - €17.98/kg
2+1 gratis
herensokken bamboe donkerblauw donkerblauw - 4120445DARKBLUE - HEMA
  • herensokken bamboe donkerblauw donkerblauw - 4120445DARKBLUE - HEMA
  • herensokken bamboe zwart zwart - 4120440BLACK - HEMA

herensokken bamboe donkerblauw

5.59
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
2+1 gratis
herensokken wol zwart zwart - 4120420BLACK - HEMA
  • herensokken wol zwart zwart - 4120420BLACK - HEMA
  • herensokken naadloos wol donkerblauw donkerblauw - 4151065DARKBLUE - HEMA
  • herensokken wol rib donkerbruin donkerbruin - 4151190DARKBROWN - HEMA

herensokken wol zwart

6.99
2+1 gratis
damessokken wol beige beige - 4270515BEIGE - HEMA
  • damessokken wol beige beige - 4270515BEIGE - HEMA
  • dames crewsokken naadloos rib bordeauxrood bordeauxrood - 4270555BURGUNDYRED - HEMA

damessokken wol beige

6.99
2+1 gratis met je HEMA pas
telescopische steel - Systeem H - 20510080 - HEMA

telescopische steel - Systeem H

7.99
2+1 gratis
herensokken naadloos wol donkerblauw donkerblauw - 4151065DARKBLUE - HEMA
  • herensokken naadloos wol donkerblauw donkerblauw - 4151065DARKBLUE - HEMA
  • herensokken wol rib donkerbruin donkerbruin - 4151190DARKBROWN - HEMA
  • herensokken wol zwart zwart - 4120420BLACK - HEMA

herensokken naadloos wol donkerblauw

6.99
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8.5 huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L - 17375000 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L

per 4 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
nieuw 2+1 gratis
dames crewsokken naadloos rib bordeauxrood bordeauxrood - 4270555BURGUNDYRED - HEMA
  • dames crewsokken naadloos rib bordeauxrood bordeauxrood - 4270555BURGUNDYRED - HEMA
  • damessokken wol beige beige - 4270515BEIGE - HEMA

dames crewsokken naadloos rib bordeauxrood

6.99
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
Takkie en Siepie agenda 2027 21.2x14.7cm  - 14503129 - HEMA

Takkie en Siepie agenda 2027 21.2x14.7cm

7.99

zelfklevende weekplanner 24x34cm groen

14.99
2 voor 12.99 met je HEMA pas
filterkoffie decaf - 500 gram - 17170004 - HEMA

filterkoffie decaf - 500 gram

8.99
500g ℮ - €17.98/kg
nieuw 2+1 gratis
dames crewsokken rib donkerbruin donkerbruin - 4281080DARKBROWN - HEMA

dames crewsokken rib donkerbruin

4.99
2e halve prijs met je HEMA pas
wattenschijven 220 grams  katoen - 80 stuks - 11514090 - HEMA

wattenschijven 220 grams katoen - 80 stuks

0.99
€0.01/st.

dummyboek A4 kraft

4.59