scrocchi, grissini, fornaccini en toast 2 voor 3.99

10 artikelen
sorteer op:
10 artikelen

grissini genovese 200gram

2.99
200g ℮ - €14.95/kg

grissini napoletane 200gram

2.99
200g ℮ - €14.95/kg

scrocchi rozemarijn 150g

2.29
150g ℮ - €15.27/kg

scrocchi® zout 150g

2.29
150g ℮ - €15.27/kg

fornaccini zeezout 150g

2.29
150g ℮ - €15.27/kg

grissini extra lang 150g

3.39
150g ℮ - €22.60/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

fornaccini knoflook basilicum 150g

2.29
150g ℮ - €15.27/kg

melba toast 100g

2.29
100g ℮ - €22.90/kg

mini linguette 120g

3.99
120g ℮ - €33.25/kg

grissini naturel 200gram

alleen verkrijgbaar in de winkels, bekijk winkelvoorraad
2.19
200g ℮ - €10.95/kg