moederdagcadeaus

43 artikelen
sorteer op:
43 artikelen

braadpan Ø24cm Lyon gietijzer PFAS-vrij

69.99

fotoboek met insteekhoezen 22.5x22.5 kraft

13.79

levensplanner 21.5x19.5

7.89

citruspers

47.99

melkopschuimer elektrisch 150ml

42.99

macarons chocolade

4.99
135g ℮ - €36.96/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

draadloze oortjes in oplaadcase mint

19.99
vegan
oogschaduw palette nude - 11218508 - HEMA

oogschaduw palette nude

9.99
€624.38/kg

chocolade macarons

4.99
135g ℮ - €36.96/kg
vegan
oogschaduw palette rosey - 11218510 - HEMA

oogschaduw palette rosey

9.99
€624.38/kg

macarons pistache kokos 130g

4.99
130g ℮ - €38.38/kg

kandelaar - matzwart

7.89
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

peper- of zoutmolen glas 18cm

12.49

fotolijst harmonica voor foto's tot 8 x 11 cm

10.–

melkchocoladereep ik vind je lief 75gram

3.29
75g ℮ - €43.87/kg

nijntje ovenwant canvas 32x20

6.49
laag geprijsd
fotolijst 15x20cm roze hout golven - 13640004 - HEMA

fotolijst 15x20cm roze hout golven

niet online, bekijk winkelvoorraad
3.–

chocolade harten en lippen praliné 150gram

4.59
150g ℮ - €30.60/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

instax mini 12™ lilapaars

niet online, bekijk winkelvoorraad
79.99

bonbon box luxe

6.49
115g ℮ - €56.43/kg

bonbon box

6.49
115g ℮ - €56.43/kg
vegan
lipserum - 11230544 - HEMA

lipserum

4.99
€1247.50/l

bonbon box 16 stuks

9.69
200g ℮ - €48.45/kg

damesbadslippers met ribbelband gebroken wit

16.49