chocoladeletters

130 artikelen
sorteer op:
130 artikelen
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk S 180g S - 24427419S - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk S 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk J 180g J - 24427410J - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk J 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk B 180g B - 24427402B - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk B 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter wit S 180g - 24427427 - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter wit S 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
chocoladeletter melk hazelnoot L 140g L - 24414112L - HEMA

chocoladeletter melk hazelnoot L 140g

2.99
140g ℮ - €21.36/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk P 180g P - 24427416P - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk P 180g

5.49
180g - €30.50/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk T 180g T - 24427420T - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk T 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk C 180g C - 24427403C - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk C 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk E 180g E - 24427405E - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk E 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk I 180g I - 24427409I - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk I 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
chocoladeletter melk hazelnoot R 140g R - 24414118R - HEMA

chocoladeletter melk hazelnoot R 140g

2.99
140g ℮ - €21.36/kg
nieuw
chocoladeletter melk hazelnoot H 140g H - 24414108H - HEMA

chocoladeletter melk hazelnoot H 140g

2.99
140g ℮ - €21.36/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk M 180g M - 24427413M - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk M 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk H 180g H - 24427408H - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk H 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk N 180g N - 24427414N - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk N 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk O 180g O - 24427415O - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk O 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
chocoladeletter melk hazelnoot D 140g D - 24414104D - HEMA

chocoladeletter melk hazelnoot D 140g

2.99
140g ℮ - €21.36/kg
nieuw
chocoladeletter melk hazelnoot C 140g C - 24414103C - HEMA

chocoladeletter melk hazelnoot C 140g

2.99
140g ℮ - €21.36/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk L 180g L - 24427412L - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk L 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk F 180g F - 24427406F - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk F 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
chocoladeletter melk M 140g M - 24401113M - HEMA

chocoladeletter melk M 140g

2.79
140g ℮ - €19.93/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk A 180g A - 24427401A - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk A 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk G 180g G - 24427407G - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk G 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
chocoladeletter wit M 140g - 24403136 - HEMA

chocoladeletter wit M 140g

2.79
140g ℮ - €19.93/kg