Dutch snacks

8 artikelen
sorteer op:
8 artikelen
filters
filter en sorteer

roze tompouce 4 stuks

4.36
349g - €4.36/st.
korting
oer-Hollandse roomboter appeltaart 5 p. - 6340080 - HEMA

oer-Hollandse roomboter appeltaart 5 p.

5.99 3.99
€3.99/st.

slagroomtaart XL klassiek 15 p.

25.49
€25.49/st.

blik met stroopwafels 230g

5.69
230g ℮ - €24.74/kg

klassieke drop mix 1kg

12.79
1000g ℮ - €12.79/kg

stroopwafels karamel 390gram

minimale afname van 2 stuks online nog 7 stuks op voorraad
3.59
390g ℮ - €9.21/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

klassieke snoep mix 1kg

niet online, bekijk winkelvoorraad
12.79
1000g ℮ - €12.79/kg

klassieke rookworst 250g

alleen op de versafdeling
3.99
€15.96/kg