nieuwe collectie

2,908 artikelen
sorteer op:
2,908 artikelen
filters
filter en sorteer
nieuw
nijntje opvouwbare tas 15x12x5cm boris - 60410423 - HEMA

nijntje opvouwbare tas 15x12x5cm boris

7.49
nieuw
nijntje sokken maat 36-41 - 4 paar - 60410402 - HEMA

nijntje sokken maat 36-41 - 4 paar

12.49
nieuw
nijntje beker 500ml rvs lichtblauw - 60410420 - HEMA

nijntje beker 500ml rvs lichtblauw

12.49
nieuw
kandelaar ⌀25x7.5cm Zwier metaal goud - 13326313 - HEMA

kandelaar ⌀25x7.5cm Zwier metaal goud

7.99
nieuw
dames temptech T-shirt lange mouw wit wit - 19656930WHITE - HEMA

dames temptech T-shirt lange mouw wit

22.49
nieuw
led stompkaars ⌀7.5x10cm ribbel bruin - 13550210 - HEMA

led stompkaars ⌀7.5x10cm ribbel bruin

4.59
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
led vormkaars kandelaar ⌀7.6x18cm rustiek donkeroranje - 13550221 - HEMA
5.99
nieuw
kandelaar ⌀8x12.4cm Zwier metaal zilver - 13326210 - HEMA

kandelaar ⌀8x12.4cm Zwier metaal zilver

7.69
30% korting vanaf 9.99
newbornbroek comfy fit teddy lichtroze lichtroze - 33463920LIGHTPINK - HEMA

newbornbroek comfy fit teddy lichtroze

10.99
nieuw
herenriem omkeerbaar zwart zwart - 2450320BLACK - HEMA

herenriem omkeerbaar zwart

19.99
nieuw
dames huissokken fleece rib beige beige - 4280360BEIGE - HEMA

dames huissokken fleece rib beige

8.99
nieuw
nijntje cocktailprikkers papier Halloween - 15 stuks - 25200485 - HEMA
1.99
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
bekers 9cm papier strikjes - 8 stuks - 25600717 - HEMA

bekers 9cm papier strikjes - 8 stuks

1.99
nieuw
newborn sloffen teddy bruin bruin - 33200450BROWN - HEMA
  • newborn sloffen teddy bruin bruin - 33200450BROWN - HEMA
  • newborn sloffen teddy beige beige - 33200440BEIGE - HEMA

newborn sloffen teddy bruin

13.49
nieuw
nijntje klok hout - 60410409 - HEMA

nijntje klok hout

24.99
nieuw
melkchocolade make-up 100g - 24472405 - HEMA

melkchocolade make-up 100g

4.59
100g - €45.90/kg
nieuw
nijntje muts voor volwassenen  - 60410415 - HEMA

nijntje muts voor volwassenen

9.99
nieuw
damessjaal driehoek 115x40cm strepen - 1762001 - HEMA

damessjaal driehoek 115x40cm strepen

17.99
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
knuffel peperkoekman met geur - 41501914 - HEMA

knuffel peperkoekman met geur

9.99
nieuw
damessjaal driehoek - 16460128 - HEMA

damessjaal driehoek

27.99
nieuw
sluitstickers op rol  - 25702190 - HEMA

sluitstickers op rol

1.99
nieuw
nijntje babymuts teddy bruin bruin - 33200850BROWN - HEMA

nijntje babymuts teddy bruin

12.29
nieuw 2+1 gratis
herensokken sport strepen beige beige - 4151145BEIGE - HEMA
  • herensokken sport strepen beige beige - 4151145BEIGE - HEMA
  • herensokken sportstrepen zand zand - 4151140SAND - HEMA

herensokken sport strepen beige

5.59
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk P 180g P - 24427416P - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk P 180g

5.49
180g - €30.50/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
confetti hout kerstboom  - 25600727 - HEMA

confetti hout kerstboom

1.99
nieuw 2+1 gratis
dames crewsokken rib middenblauw middenblauw - 4281070MIDBLUE - HEMA

dames crewsokken rib middenblauw

4.99
nieuw
dekbedovertrek 200x200/220cm flanel lijnen roze - 5720440 - HEMA

dekbedovertrek 200x200/220cm flanel lijnen roze

46.99
nieuw
Takkie thee- en keukendoekset katoen blauw - 2 stuks - 5400176 - HEMA
7.99
nieuw 2+1 gratis
dames crewsokken Noors grijsmelange grijsmelange - 4281135GREYMELANGE - HEMA
  • dames crewsokken Noors grijsmelange grijsmelange - 4281135GREYMELANGE - HEMA
  • dames crewsokken Noors beige beige - 4281140BEIGE - HEMA

dames crewsokken Noors grijsmelange

4.99
nieuw
nagelstickers limited edition - 11242609 - HEMA

nagelstickers limited edition

online nog 11 stuks op voorraad
3.99
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
kruidnoten minder suiker 300g  - 24432604 - HEMA

kruidnoten minder suiker 300g

3.39
300g ℮ - €11.30/kg
nieuw
theelichthouder ⌀11x5cm Zwier glas ribbel bruin - 13326220 - HEMA

theelichthouder ⌀11x5cm Zwier glas ribbel bruin

2.99
nieuw
dames T-shirt acryl jersey thermo donkerblauw donkerblauw - 36307580DARKBLUE - HEMA
  • dames T-shirt acryl jersey thermo donkerblauw donkerblauw - 36307580DARKBLUE - HEMA
  • dames T-shirt jersey thermo beige beige - 36307490BEIGE - HEMA
  • dames themo t-shirt ronde hals zwart zwart - 36363870BLACK - HEMA

dames T-shirt acryl jersey thermo donkerblauw

24.99
nieuw 1+1 gratis
bruisbal croissant - 60600794 - HEMA

bruisbal croissant

3.59
€44.88/kg
30% korting vanaf 9.99
kinderkledingset sweat regular fit bruin bruin - 30724356BROWN - HEMA

kinderkledingset sweat regular fit bruin

24.99
nieuw 2+1 gratis
dames crewsokken rib grijsmelange grijsmelange - 4281120GREYMELANGE - HEMA
  • dames crewsokken rib grijsmelange grijsmelange - 4281120GREYMELANGE - HEMA
  • dames crewsokken rib  zand zand - 4281115SAND - HEMA

dames crewsokken rib grijsmelange

4.99
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
stompkaars ⌀7x8cm rustiek olijf - 13504241 - HEMA

stompkaars ⌀7x8cm rustiek olijf

2.19
nieuw
lange huishoudkaarsen ⌀2.2cmx29cm olijf - 12 stuks - 13504236 - HEMA
7.49
nieuw
kandelaar ⌀5x5cm Kub glas gehamerd transparant - 13326214 - HEMA

kandelaar ⌀5x5cm Kub glas gehamerd transparant

5.99
nieuw
kruidnoten discodip 200g - 24432609 - HEMA

kruidnoten discodip 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg
nieuw
babywanten teddy beige beige - 33200555BEIGE - HEMA

babywanten teddy beige

12.29
nieuw
cadeautas 22x26.5cm met venster hartjes - 61102581 - HEMA

cadeautas 22x26.5cm met venster hartjes

1.49
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw 2+1 gratis
dames crewsokken rib glitter bordeauxrood bordeauxrood - 4281050BURGUNDYRED - HEMA

dames crewsokken rib glitter bordeauxrood

4.99
nieuw 2+1 gratis
dames crewsokken rib glitter beige beige - 4281060BEIGE - HEMA

dames crewsokken rib glitter beige

4.99
nieuw
lint velvet - 3 stuks - 25300090 - HEMA

lint velvet - 3 stuks

online nog 12 stuks op voorraad
2.99
€1.–/st.
nieuw
kindertop naadloos rib - 2 stuks bruin bruin - 19303620BROWN - HEMA

kindertop naadloos rib - 2 stuks bruin

12.99
nieuw
led dinerkaars ⌀2.5x18.4cm ribbel lichtgeel - 13550239 - HEMA

led dinerkaars ⌀2.5x18.4cm ribbel lichtgeel

3.99
nieuw
heren thermo t-shirt zwart zwart - 19120010BLACK - HEMA

heren thermo t-shirt zwart

22.49