taart, eten en drinken

193 artikelen
sorteer op:
193 artikelen
filters
filter en sorteer
nieuw
pompoen spekken 200g - 24302504 - HEMA

pompoen spekken 200g

2.59
200g ℮ - €11.51/kg
nieuw
gevulde chocolade mix 150g - 24302508 - HEMA

gevulde chocolade mix 150g

4.19
150g ℮ - €27.93/kg
nieuw
knetterende melkchocolade oogballen Halloween 100gr - 24302404 - HEMA
2.39
100g ℮ - €26.56/kg
nieuw
spookchips Halloween 100g - 24322500 - HEMA

spookchips Halloween 100g

2.59
100g ℮ - €25.90/kg
nieuw
kikkers en muizen fondant 160g - 24452210 - HEMA

kikkers en muizen fondant 160g

1.99
160g ℮ - €12.44/kg
nieuw
chocolade euromunten en biljetten 100g - 24472233 - HEMA

chocolade euromunten en biljetten 100g

1.69
100g ℮ - €16.90/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
kruidnoten chocolademix 300g - 24432602 - HEMA

kruidnoten chocolademix 300g

2.49
300g ℮ - €8.30/kg
nieuw
mok koekjes 155g - 24302505 - HEMA

mok koekjes 155g

2.59
155g ℮ - €17.27/kg
nieuw
melkchocolade spookjes Halloween 80g - 24302611 - HEMA

melkchocolade spookjes Halloween 80g

1.69
80g ℮ - €21.13/kg
nieuw
chocoladerotsjes stroopwafel 150g - 24302620 - HEMA

chocoladerotsjes stroopwafel 150g

2.99
150g ℮ - €19.93/kg
nieuw
koffiecapsules pumpkin spice - 10 stuks - 17180048 - HEMA

koffiecapsules pumpkin spice - 10 stuks

3.99
55g ℮ - €0.40/st.
nieuw
luxe chocolade eikeltjes 150g - 24302626 - HEMA

luxe chocolade eikeltjes 150g

4.19
150g ℮ - €27.93/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
bio granola pumpkin spice 300g - 24302623 - HEMA

bio granola pumpkin spice 300g

2.99
300g ℮ - €9.97/kg
nieuw
melkchocolade spookjes Halloween 150g - 24302612 - HEMA

melkchocolade spookjes Halloween 150g

4.19
150g ℮ - €27.93/kg
nieuw
spekjes Sint 225gram - 24452240 - HEMA

spekjes Sint 225gram

2.89
225g ℮ - €12.84/kg
nieuw
gevuld speculaas 275g - 24492250 - HEMA

gevuld speculaas 275g

1.59
275g ℮ - €5.78/kg
nieuw
kruidnoten pandan spekkoek 200g - 24432616 - HEMA

kruidnoten pandan spekkoek 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg
nieuw
lollymix Halloween 200g - 24302403 - HEMA

lollymix Halloween 200g

2.29
200g - €11.45/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
strooigoed 300g - 24492600 - HEMA

strooigoed 300g

1.99
300g ℮ - €6.63/kg
nieuw
dracula tanden Halloween 150g - 24302607 - HEMA

dracula tanden Halloween 150g

1.99
150g ℮ - €13.27/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk S 180g S - 24427419S - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk S 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
melkchocolade figuurtjes Halloween 95g - 24302602 - HEMA

melkchocolade figuurtjes Halloween 95g

1.99
95g ℮ - €20.95/kg
nieuw
suikerspin met knetter Halloween 34g - 24302609 - HEMA

suikerspin met knetter Halloween 34g

1.69
34g ℮ - €51.21/kg
nieuw
gesuikerde pompoentjes 150g - 24302630 - HEMA

gesuikerde pompoentjes 150g

1.99
150g ℮ - €14.21/kg