paaschocolade

7 artikelen
sorteer op:
7 artikelen
filters
filter en sorteer

lolly chocolade

niet online, bekijk winkelvoorraad
1.99
25g ℮ - €79.60/kg

praline paasmix 150gram

niet online, bekijk winkelvoorraad
3.99
150g ℮ - €26.60/kg

melkchocolade paaskip 75gram

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.99
75g ℮ - €39.87/kg

landeitjes mix 160gram

niet online, bekijk winkelvoorraad
3.99
160g ℮ - €24.94/kg

chocolade eitjes wit pistache

niet online, bekijk winkelvoorraad
3.39
175g ℮ - €19.37/kg

melkchocolade hazen 150gram

niet online, bekijk winkelvoorraad
3.99
150g ℮ - €26.60/kg

melkchocolade kippen 150gram

niet online, bekijk winkelvoorraad
3.99
150g ℮ - €26.60/kg