aanbiedingen

542 artikelen
sorteer op:
542 artikelen
korting
oer-Hollandse roomboter appeltaart 5 p. - 6340080 - HEMA

oer-Hollandse roomboter appeltaart 5 p.

5.99 3.99
€3.99/st.
2 voor 11.99
koffiebonen espresso 400g - 17160013 - HEMA

koffiebonen espresso 400g

7.99
400g ℮ - €19.98/kg
2 voor 11.99
koffiebonen espresso dark roast 400g - 17160014 - HEMA

koffiebonen espresso dark roast 400g

7.99
400g ℮ - €19.98/kg

koffiebonen espresso - 1000 gram

19.99
1000g ℮ - €19.99/kg

koffiebonen espresso dark roast - 1000 gram

19.99
1000g ℮ - €19.99/kg
2 voor 11.99
koffiebonen regular 400g - 17160015 - HEMA

koffiebonen regular 400g

7.99
400g ℮ - €19.98/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

koffiecups lungo ultimo - 50 stuks

11.99
275g ℮ - €43.60/kg

koffiecups lungo regular - 50 stuks

11.99
275g ℮ - €43.60/kg

koffiecups lungo estremo - 50 stuks

11.99
275g ℮ - €43.60/kg
vegan
7.5 Dreambird pinot grigio 0.75L - 17370119 - HEMA

Dreambird pinot grigio 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.49
€7.32/l
nieuw
pompoen spekken 200g - 24302504 - HEMA

pompoen spekken 200g

2.59
200g ℮ - €11.51/kg
nieuw
melkchocolade spookjes Halloween 80g - 24302611 - HEMA

melkchocolade spookjes Halloween 80g

1.69
80g ℮ - €21.13/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

koffiecups espresso extra forte - 50 stuks

11.99
275g ℮ - €43.60/kg
nieuw
gevulde chocolade mix 150g - 24302508 - HEMA

gevulde chocolade mix 150g

4.19
150g ℮ - €27.93/kg
nieuw
knetterende melkchocolade oogballen Halloween 100gr - 24302404 - HEMA
2.39
100g ℮ - €26.56/kg
nieuw
spookchips Halloween 100g - 24322500 - HEMA

spookchips Halloween 100g

2.59
100g ℮ - €25.90/kg
2 voor 12.99 met je HEMA pas
filterkoffie regular - 500 gram - 17170001 - HEMA

filterkoffie regular - 500 gram

8.99
500g ℮ - €17.98/kg

koffiecups ristretto - 20 stuks

5.49
110g ℮ - €49.91/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

koffiepads mokka - 40 stuks

6.49
268g ℮ - €24.22/kg

mini spekjes uitdeelzak - 10 stuks

3.69
100g ℮ - €36.90/kg

koffiebonen crema - 1000 gram

19.99
1000g ℮ - €19.99/kg
2 voor 4.99 met je HEMA pas
roomboter koggetjes - 10800030 - HEMA

roomboter koggetjes

2.99
180g ℮ - €16.61/kg
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman macabeo chardonnay biologisch 0.75L - 17370110 - HEMA

Neleman macabeo chardonnay biologisch 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
2 voor 4.99 met je HEMA pas
roomboter fondantspritsjes 160gr - 10800031 - HEMA

roomboter fondantspritsjes 160gr

2.99
160g ℮ - €18.69/kg