feestdagen sale

687 artikelen
sorteer op:
687 artikelen
filters
filter en sorteer
nieuw
nijntje mystery sleutelhanger Halloween - 25200583 - HEMA

nijntje mystery sleutelhanger Halloween

8.99
nieuw
kinderverkleedset Sint - 25900097 - HEMA

kinderverkleedset Sint

9.99
nieuw
kinderverkleedset rok Piet - 25900099 - HEMA

kinderverkleedset rok Piet

9.99
nieuw
woonplaid 130x150cm - 25101083 - HEMA

woonplaid 130x150cm

19.99
nieuw
kussen 30x47cm strik - 25102106 - HEMA

kussen 30x47cm strik

12.49
nieuw
nijntje knuffel 20x14x30cm Halloween - 25200582 - HEMA

nijntje knuffel 20x14x30cm Halloween

15.99
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
kruidnotenpot 12x12x19cm keramiek - 25900173 - HEMA

kruidnotenpot 12x12x19cm keramiek

10.99
nieuw
Siepie kersthanger 8.3x8.3x10.5cm glas bal - 25101007 - HEMA

Siepie kersthanger 8.3x8.3x10.5cm glas bal

5.99
nieuw
Takkie bakvorm siliconen - 25603270 - HEMA

Takkie bakvorm siliconen

9.99
nieuw
naamstickers Sint - 30 stuks - 25900094 - HEMA

naamstickers Sint - 30 stuks

1.79
nieuw
Takkie kerstpiek 32x15x30 cm pluche - 25101017 - HEMA

Takkie kerstpiek 32x15x30 cm pluche

7.99
nieuw
serveerplank ⌀10x4.6cm met schaaltjes pompoen - 25200459 - HEMA

serveerplank ⌀10x4.6cm met schaaltjes pompoen

9.99
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
mok ⌀15x9cm pompoen - 25200462 - HEMA

mok ⌀15x9cm pompoen

6.99
nieuw
Takkie kersthanger 8.3x8.3x10.5cm glas bal - 25101006 - HEMA

Takkie kersthanger 8.3x8.3x10.5cm glas bal

5.99
nieuw
soepkom ⌀11.5x5cm keramiek pompoen - 25200464 - HEMA

soepkom ⌀11.5x5cm keramiek pompoen

12.49
nieuw
Takkie waterglas 550ml met figuur - 25603264 - HEMA

Takkie waterglas 550ml met figuur

6.99
nieuw
ledkaars ⌀9.5x14.5cm pompoen - 25200445 - HEMA

ledkaars ⌀9.5x14.5cm pompoen

6.99
nieuw
voorraadpot ⌀11x19.8cm koekemannetje - 25102176 - HEMA

voorraadpot ⌀11x19.8cm koekemannetje

16.99
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
pot 20x20x15cm keramiek pompoen - 25200456 - HEMA

pot 20x20x15cm keramiek pompoen

12.49
nieuw
kikkers en muizen fondant 160g - 24452210 - HEMA

kikkers en muizen fondant 160g

1.99
160g ℮ - €12.44/kg
nieuw
chocolade euromunten en biljetten 100g - 24472233 - HEMA

chocolade euromunten en biljetten 100g

1.69
100g ℮ - €16.90/kg
nieuw
Takkie sierkussen 40x40x12cm - 25101082 - HEMA

Takkie sierkussen 40x40x12cm

13.99
nieuw
slinger 2.5m Sint - 25900129 - HEMA

slinger 2.5m Sint

3.99
€1.60/meter
nieuw
kruidnoten chocolademix 300g - 24432602 - HEMA

kruidnoten chocolademix 300g

2.49
300g ℮ - €8.30/kg