chocolade

230 artikelen
sorteer op:
230 artikelen
filters
filter en sorteer

melkchocolade medaille 58g

2.99
58g ℮ - €51.55/kg

mini musketflikken melkchocolade 150gram

3.59
150g ℮ - €23.93/kg
nieuw
luxe chocoladewalnoten pistache 145g - 24302625 - HEMA

luxe chocoladewalnoten pistache 145g

4.19
145g ℮ - €27.93/kg
nieuw
melkchocolade 2-euro munt 80g - 24472306 - HEMA

melkchocolade 2-euro munt 80g

1.99
80g ℮ - €24.88/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk J 180g J - 24427410J - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk J 180g

5.49
180g - €30.50/kg

musketflikken melkchocolade 150gram

3.59
150g ℮ - €23.93/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk B 180g B - 24427402B - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk B 180g

5.49
180g - €30.50/kg

handgedecoreerde chocoladeletter puur S 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter wit S 180g - 24427427 - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter wit S 180g

5.49
180g - €30.50/kg

koffiecrème bonbons 160gram

4.59
160g ℮ - €28.69/kg

bonbondoos Valentijn 100g

online nog 3 stuks op voorraad
4.59
100g ℮ - €43.71/kg

pindarotsjes mix 350gram

online nog 12 stuks op voorraad
4.99
350g ℮ - €14.26/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk P 180g P - 24427416P - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk P 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk E 180g E - 24427405E - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk E 180g

5.49
180g - €30.50/kg

handgedecoreerde chocoladeletter melk W 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk T 180g T - 24427420T - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk T 180g

5.49
180g - €30.50/kg

chocoladereep melk stroopwafel fudge 180gram

online nog 3 stuks op voorraad
3.99
180g ℮ - €22.17/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk C 180g C - 24427403C - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk C 180g

5.49
180g - €30.50/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

melkchocoladereep ik vind je lief 75gram

3.29
75g ℮ - €43.87/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk I 180g I - 24427409I - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk I 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
chocoladeletter melk hazelnoot L 140g L - 24414112L - HEMA

chocoladeletter melk hazelnoot L 140g

2.99
140g ℮ - €21.36/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk M 180g M - 24427413M - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk M 180g

5.49
180g - €30.50/kg
vegan
vegan reep karamel zeezout 90gram - 10350044 - HEMA

vegan reep karamel zeezout 90gram

3.29
90g ℮ - €36.56/kg

chocolade zeevruchten praliné 160gram

4.59
160g ℮ - €28.69/kg