chocoladerepen

26 artikelen
sorteer op:
26 artikelen
filters
filter en sorteer

chocoladereep melk stroopwafel fudge 180gram

online nog 3 stuks op voorraad
3.99
180g ℮ - €22.17/kg

melkchocoladereep ik vind je lief 75gram

3.29
75g ℮ - €43.87/kg
vegan
vegan reep karamel zeezout 90gram - 10350044 - HEMA

vegan reep karamel zeezout 90gram

3.29
90g ℮ - €36.56/kg
vegan
vegan reep 90gram - 10350042 - HEMA

vegan reep 90gram

3.29
90g ℮ - €36.56/kg

chocoladereep wit matcha 180g

3.99
180g ℮ - €22.17/kg
vegan
vegan reep hazelnoot 90gram - 10350043 - HEMA

vegan reep hazelnoot 90gram

3.29
90g ℮ - €36.56/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

chocoladereep 70% puur rood fruit 90 gram

3.29
90g ℮ - €36.56/kg

chocoladereep melk hazelnoot 180gram

3.39
180g ℮ - €18.83/kg

chocolade tablet

4.39
100g ℮ - €43.90/kg

chocoladereep wit discoknetter wafel 180gram

3.99
180g ℮ - €22.17/kg

chocoladereep puur marshmallow framboos 180gram

3.99
180g ℮ - €22.17/kg

chocoladereep wit praliné 200gram

3.39
200g ℮ - €16.95/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

chocoladereep melk 180gram

3.39
180g ℮ - €18.83/kg

chocoladereep melk praliné 200gram

3.39
200g ℮ - €16.95/kg

chocolade tablet hart

4.39
100g ℮ - €43.90/kg

chocoladereep puur 180gram

3.39
180g ℮ - €18.83/kg

chocoladereep melk toffee pretzel 180gram

3.99
180g ℮ - €22.17/kg

chocolade tablet klaver

4.39
100g ℮ - €43.90/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

melkchocolade koffie hazelnoot 180g

3.99
180g ℮ - €22.17/kg

chocoladereep puur gezouten karamel kokos 180g

3.99
180g ℮ - €22.17/kg

chocoladereep wit 180gram

3.39
180g ℮ - €18.83/kg

jubilieumreep 100g

niet online, bekijk winkelvoorraad
2.99
100g - €29.90/kg

chocoladereep wit pistache 180g

niet online, bekijk winkelvoorraad
3.99
180g ℮ - €22.17/kg

chocoladereep 85% puur 90gram

niet online, bekijk winkelvoorraad
3.29
90g ℮ - €36.56/kg