chocolade

228 artikelen
sorteer op:
228 artikelen
filters
filter en sorteer

handgedecoreerde chocoladeletter melk W 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
chocolademelk lepel karamel zeezout 30g - 24302629 - HEMA

chocolademelk lepel karamel zeezout 30g

1.99
30g - €66.33/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk S 180g S - 24427419S - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk S 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
gevulde chocolade mix 150g - 24302508 - HEMA

gevulde chocolade mix 150g

4.19
150g ℮ - €27.93/kg

handgedecoreerde chocoladeletter melk R 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
luxe chocolade eikeltjes 150g - 24302626 - HEMA

luxe chocolade eikeltjes 150g

4.19
150g ℮ - €27.93/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
melkchocolade spookjes Halloween 80g - 24302611 - HEMA

melkchocolade spookjes Halloween 80g

1.69
80g ℮ - €21.13/kg

chocoladeletter melk S 140gram in doos - 12 stuks

33.48
140g ℮ - €19.93/kg
nieuw
chocolade euromunten en biljetten 100g - 24472233 - HEMA

chocolade euromunten en biljetten 100g

1.69
100g ℮ - €16.90/kg

versierplezier flikken - babyfeest roze

2.99
135g ℮ - €21.36/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter wit S 180g - 24427427 - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter wit S 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk M 180g M - 24427413M - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk M 180g

5.49
180g - €30.50/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

marsepein petit fours

4.39
150g - €29.27/kg
nieuw
melkchocolade autootjes 80g - 24472231 - HEMA

melkchocolade autootjes 80g

1.69
80g ℮ - €21.13/kg

versierplezier flikken - babyfeest blauw

2.99
135g ℮ - €21.36/kg
nieuw
chocoladeletter melk M 140g M - 24401113M - HEMA

chocoladeletter melk M 140g

2.79
140g ℮ - €19.93/kg

chocolade petit fours

4.39
150g - €29.27/kg
nieuw
melkchocolademunten Halloween 83g - 24302601 - HEMA

melkchocolademunten Halloween 83g

1.69
83g ℮ - €20.36/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
kikkers en muizen fondant 160g - 24452210 - HEMA

kikkers en muizen fondant 160g

1.99
160g ℮ - €12.44/kg
nieuw
melkchocolade spookjes Halloween 150g - 24302612 - HEMA

melkchocolade spookjes Halloween 150g

4.19
150g ℮ - €27.93/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk A 180g A - 24427401A - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk A 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
melkchocolade Sintjes 80g - 24472701 - HEMA

melkchocolade Sintjes 80g

1.69
80g ℮ - €21.13/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk L 180g L - 24427412L - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk L 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
melkchocolade koekjes Halloween 165g - 24302600 - HEMA

melkchocolade koekjes Halloween 165g

2.29
165g ℮ - €15.27/kg