gebakjes

12 artikelen
sorteer op:
12 artikelen
filters
filter en sorteer

fotocakejes 12 stuks

17.99
€1.50/st.

mini tompouce foto 12 stuks

17.99
€1.50/st.

roze tompouce 4 stuks

4.36
349g - €4.36/st.

fototompouce 6 stuks

12.99
€2.17/st.

luxe tompouce

per 4 stuks bestelbaar
1.59
€1.59/st.

macarons 12 stuks

7.49
144g ℮ - €0.62/st.
  • gratis af te halen in de winkel
  • elke dag vers gebak
  • vandaag besteld, overmorgen gratis afhalen

slagroomsoesjes 11 stuks

4.49
165g ℮ - €0.41/st.

roomboter appeltaartje

2.69
€2.69/st.
nieuw
karamel tompouce - 6310206 - HEMA

karamel tompouce

1.49
€1.49/st.

tompouce macarons 10 stuks

alleen verkrijgbaar in de winkels
6.99
120g ℮ - €0.70/st.

appelbol

per 2 stuks bestelbaar
2.99
€2.99/st.

tomsoesjes 10 stuks

4.99
170g ℮ - €0.50/st.