fototaart

12 artikelen
sorteer op:
12 artikelen
filters
filter en sorteer

fototaart slagroom 16 p.

28.99
€28.99/st.

fotocakejes 12 stuks

17.99
€1.50/st.

mini tompouce foto 12 stuks

17.99
€1.50/st.

fototaart XL slagroom 32 p.

43.99
€43.99/st.

fototaart rond 8 p.

18.49
€18.49/st.

3D drie kleuren fototaart 9 p.

18.99
€18.99/st.
  • gratis af te halen in de winkel
  • ontwerp je eigen taart
  • vandaag besteld, overmorgen gratis afhalen

fototaart hazelnootkrokant 16 p.

28.99
€28.99/st.

fototaart hart red velvet 8 p.

18.99
€18.99/st.

fototompouce 6 stuks

12.99
€2.17/st.

fototaart XL slagroom luxe 32 p.

45.99
€45.99/st.

fototaart XL hazelnootkrokant 32 p.

43.99
€43.99/st.

fototaart slagroom luxe 16 p.

33.49
€33.49/st.