haarverzorging

168 artikelen
sorteer op:
168 artikelen
nieuw
nijntje haarclip glow in the dark - 25200560 - HEMA

nijntje haarclip glow in the dark

3.99
nieuw
zakspiegel met borstel ⌀8cm  kunststof beer - 61102423 - HEMA

zakspiegel met borstel ⌀8cm kunststof beer

online nog 12 stuks op voorraad
3.79
nieuw
anti-klit haarborstel - 11854129 - HEMA

anti-klit haarborstel

4.99
nieuw
reisfohn paars - 11020010 - HEMA

reisfohn paars

22.49
vegan
shaper flexible hold & long-lasting 125ml - 11077109 - HEMA

shaper flexible hold & long-lasting 125ml

3.99
€31.92/l

satijnen haarbonnet

9.99
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
2e halve prijs met je HEMA pas
de shampoo 300ml - 11000801 - HEMA

de shampoo 300ml

3.59
€11.97/l
vegan
blok shampoo alle haartypen 65g - 11000003 - HEMA

blok shampoo alle haartypen 65g

4.99
€76.77/kg

kussensloop 60x70cm satijn

7.99
€7.99/st.

haarkrullers groot - 3 stuks

9.99

haarföhn met koffer

44.99

haarelastiekjes Ø1.5cm - 300 stuks

2.49
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

hydraterende krulcrème 125ml

3.99
€31.92/l
vegan
satijnen krullers - 6 stuks - 11800305 - HEMA

satijnen krullers - 6 stuks

9.99

haarborstel antistatisch

5.59
vegan
hair wax stick 8.8g - 11050024 - HEMA

hair wax stick 8.8g

4.99
€4.99/kg

haarhanddoek microvezel

4.99
vegan
blok shampoo volume 65g - 11000004 - HEMA

blok shampoo volume 65g

4.99
€76.77/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

anti-klit haarborstel

5.79

voedende haarolie 100ml

6.99
€69.90/l

rijk hydraterend shampoo 300ml

6.99
€23.30/l

anti-klit haarborstel

online nog 8 stuks op voorraad
4.99

haarbooster bond repairing 100ml

8.99
€89.90/l
vegan
mini conditioner alle haartypen 50ml - 11040112 - HEMA

mini conditioner alle haartypen 50ml

online nog 12 stuks op voorraad
2.29
€45.80/l