kinderverzorging

38 artikelen
sorteer op:
38 artikelen
vegan
badzout knetter blauw 50g - 11730015 - HEMA

badzout knetter blauw 50g

1.99
€39.80/kg
vegan
badzout knetter roze 50g - 11730014 - HEMA

badzout knetter roze 50g

1.99
€39.80/kg

badstickers

4.99

badkrijtjes - 6 stuks

4.99
€0.83/st.

haarmuts lila

3.99
vegan
badschuim voor kinderen - 11730005 - HEMA

badschuim voor kinderen

3.99
€7.98/l
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
vegan
badklei lila+oranje 2x80g - 11730019 - HEMA

badklei lila+oranje 2x80g

4.99
€31.19/kg
vegan
2 in 1 kindershampoo en douchegel  - 11730001 - HEMA

2 in 1 kindershampoo en douchegel

3.99
€13.30/l
vegan
haargel kind - 11730008 - HEMA

haargel kind

2.49
€16.60/l
vegan
badklei blauw+groen 2x80g - 11730020 - HEMA

badklei blauw+groen 2x80g

4.99
€31.19/kg

haardroogmuts

3.99
vegan
handzeep voor kinderen - 11730006 - HEMA

handzeep voor kinderen

3.59
€11.97/l
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
vegan
kleurveranderend badzout 50g - 11730016 - HEMA

kleurveranderend badzout 50g

1.99
€39.80/kg
vegan
badklei roze+rood 2x80g - 11730010 - HEMA

badklei roze+rood 2x80g

4.99
€31.19/kg
vegan
anti-klit haarspray kind  - 11730007 - HEMA

anti-klit haarspray kind

3.59
€23.93/l
vegan
washand monster groen  - 11870149 - HEMA

washand monster groen

2.99
laag geprijsd
haarband lila  - 11870154 - HEMA

haarband lila

2.–

anti-slip badstickers 5 stuks

4.99
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
vegan
washand monster lila  - 11870148 - HEMA

washand monster lila

2.99

toilettas groen monster

5.99
laag geprijsd
badbloem monster  - 11870146 - HEMA

badbloem monster

1.50
1+1 gratis
badbruisballen monster - 3 stuks - 11730013 - HEMA

badbruisballen monster - 3 stuks

3.99
€44.33/kg
vegan 1+1 gratis
badkleurtabletten 5x20g - 11730018 - HEMA

badkleurtabletten 5x20g

3.59
€35.90/kg

kindertandenborstel soft 2-5 jaar

1.79