kerstwijn

25 artikelen
sorteer op:
25 artikelen
8+ Appassimento 0.75L - 17360070 - HEMA

Appassimento 0.75L

7.99
€10.65/l
vegan
9 domäne wachau grüner veltliner - 0,75 L - 17370958 - HEMA

domäne wachau grüner veltliner - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
8.49
€11.32/l

bubbelsap appel 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
3.69
750ml ℮ - €4.92/l

bubbelsap aardbei 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
3.69
750ml ℮ - €4.92/l
8.5 niche petit verdot merlot - 0,75 L - 17360733 - HEMA

niche petit verdot merlot - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
750ml - €9.32/l

glüh kaneel 1L

per 3 stuks bestelbaar
3.79
1000ml - €3.79/l
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

Clairette de Die - 0.75 L

per 3 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
8.5 Touraine sauvignon blanc 0.75L - 17370403 - HEMA

Touraine sauvignon blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.49
€11.32/l
vegan
8 Copa Sabia Brut 0.75L - 17390710 - HEMA

Copa Sabia Brut 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
8.99
750ml - €11.99/l

mini bubbelsap appel 200ml

per 3 stuks bestelbaar
1.99
200ml ℮ - €9.95/l
8.5 luna argenta negroamaro primitivo appassite - 0,75 L - 17360165 - HEMA

luna argenta negroamaro primitivo appassite - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
9.99
€13.32/l
vegan
8 Baglietti Extra Dry Rosé Spumante N°7 biologisch 0.75L - 17390161 - HEMA

Baglietti Extra Dry Rosé Spumante N°7 biologisch 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
10.99
€14.65/l
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
vegan
8- Darling Cellar gedealcoholiseerde sparkling rosé 0.75L - 17390050 - HEMA

Darling Cellar gedealcoholiseerde sparkling rosé 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
vegan
8 Baglietti Extra Dry Prosecco N°10 0.75L - 17390160 - HEMA

Baglietti Extra Dry Prosecco N°10 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
10.99
€14.65/l
vegan laag geprijsd
copa sabia cava rosado 200ml - 17390200 - HEMA

copa sabia cava rosado 200ml

per 3 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l

Tesoruccio Primitivo 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.29
750ml - €11.05/l
vegan
8.5 Bourgogne chardonnay - 0,75 L - 17370430 - HEMA

Bourgogne chardonnay - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
11.19
€14.92/l
vegan
8 Copa Sabia cava brut rosé 0.75L - 17390712 - HEMA

Copa Sabia cava brut rosé 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
8.99
750ml - €11.99/l
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

Bassesi Chianti Riserva 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l

Coteau Bourguignon chardonnay 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
11.19
750ml - €14.92/l

alcoholvrije mousserende wijn 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
6.59
€8.79/l
sale
Copa Sabia cava brut mini 0.2L - 17390151 - HEMA

Copa Sabia cava brut mini 0.2L

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.99 4.–
€20.–/l

Carmes de Rieussec Sauternes 0.375L

niet online, bekijk winkelvoorraad
16.99
€45.31/l
vegan
La Reggia pinot grigio DOC biologisch 0.75L - 17370032 - HEMA

La Reggia pinot grigio DOC biologisch 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
7.99
€10.65/l