rookworst

6 artikelen
sorteer op:
6 artikelen
filters
filter en sorteer

klassieke rookworst 250g

alleen op de versafdeling
3.99
€15.96/kg
nieuw
magere rookworst 250g - 27800032 - HEMA

magere rookworst 250g

alleen op de versafdeling
3.99
€15.96/kg
nieuw
rookworst kleintje kip 100g - 27800024 - HEMA

rookworst kleintje kip 100g

alleen op de versafdeling
2.49
€24.90/kg
nieuw
rookworst crispy chili 250g - 27800023 - HEMA

rookworst crispy chili 250g

alleen op de versafdeling
3.99
€15.96/kg

bio grove rookworst 225g

alleen op de versafdeling
4.19
225g ℮ - €18.62/kg
nieuw
mini rookworst 100g - 27800025 - HEMA

mini rookworst 100g

alleen op de versafdeling
2.19
€21.90/kg