droge witte wijn

4 artikelen
sorteer op:
4 artikelen
filters
filter en sorteer
vegan
8 G7 chardonnay 0.75L - 17370022 - HEMA

G7 chardonnay 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
€9.32/l
vegan
8 G7 reserva chardonnay - 0,75 L - 17371176 - HEMA

G7 reserva chardonnay - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
vegan
8.5 Bourgogne chardonnay - 0,75 L - 17370430 - HEMA

Bourgogne chardonnay - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
11.19
€14.92/l

Chicken Run chardonnay 375ml

per 6 stuks bestelbaar
4.69
€12.51/l