kerstballen

45 artikelen
sorteer op:
45 artikelen
filters
filter en sorteer
nieuw
kerstballen glas rood - 6 stuks - 25100267 - HEMA

kerstballen glas rood - 6 stuks

5.99
nieuw
kerstballen glas goud - 6 stuks - 25100275 - HEMA

kerstballen glas goud - 6 stuks

5.99
nieuw
kerstballen glas parels - 3 stuks - 25102099 - HEMA

kerstballen glas parels - 3 stuks

7.99
nieuw
kerstbal ⌀10cm tinsel pompon rood - 25102301 - HEMA

kerstbal ⌀10cm tinsel pompon rood

0.99
nieuw
kerstbal ⌀10cm tinsel pompon champagne - 25102302 - HEMA

kerstbal ⌀10cm tinsel pompon champagne

0.99
nieuw
kerstbal ⌀10cm tinsel pompon zilver - 25102303 - HEMA

kerstbal ⌀10cm tinsel pompon zilver

0.99
  • vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
kerstballen plastic - 6 stuks - 25102205 - HEMA

kerstballen plastic - 6 stuks

online nog 2 stuks op voorraad
2.49
nieuw
kerstbal ⌀10cm tinsel pompon iriserend - 25102304 - HEMA

kerstbal ⌀10cm tinsel pompon iriserend

0.99
nieuw
kerstballen - 44 stuks - 25100257 - HEMA

kerstballen - 44 stuks

9.99
nieuw
kerstballen plastic rood - 9 stuks - 25100277 - HEMA

kerstballen plastic rood - 9 stuks

2.49
nieuw
kerstballen 4.1cm plastic multi - 9 stuks - 25100198 - HEMA

kerstballen 4.1cm plastic multi - 9 stuks

online nog 13 stuks op voorraad
2.79
€0.31/st.
nieuw
kerstballen glas wit - 6 stuks - 25100270 - HEMA

kerstballen glas wit - 6 stuks

5.99
  • vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
kerstballen set rood - 44 stuks - 25100178 - HEMA

kerstballen set rood - 44 stuks

9.99
€0.23/st.
nieuw
kerstballen glas zilver - 6 stuks - 25100271 - HEMA

kerstballen glas zilver - 6 stuks

5.99
nieuw
kerstballen plastic zilver - 9 stuks - 25100280 - HEMA

kerstballen plastic zilver - 9 stuks

2.49
nieuw
kerstballen glas rood - 3 stuks - 25100263 - HEMA

kerstballen glas rood - 3 stuks

4.99
nieuw
kerstballen glas zilver - 3 stuks - 25100265 - HEMA

kerstballen glas zilver - 3 stuks

4.99
nieuw
kerstballen glas zilver - 9 stuks - 25100303 - HEMA

kerstballen glas zilver - 9 stuks

3.99
  • vandaag besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
kerstballen glas sterren goud - 12 stuks - 25100262 - HEMA

kerstballen glas sterren goud - 12 stuks

4.99
nieuw
kerstballen glas goud - 9 stuks - 25100301 - HEMA

kerstballen glas goud - 9 stuks

3.99
nieuw
kerstballen glas groen - 9 stuks - 25100302 - HEMA

kerstballen glas groen - 9 stuks

online nog 13 stuks op voorraad
3.99

kerstballen set goud - 44 stuks

9.99
€0.23/st.
nieuw
kerstballen set 3.2cm glas mini goud - 36 stuks - 25100192 - HEMA

kerstballen set 3.2cm glas mini goud - 36 stuks

3.99
€0.11/st.
nieuw
kerstballen 3.2cm glas mini multi - 36 stuks - 25100194 - HEMA

kerstballen 3.2cm glas mini multi - 36 stuks

3.99
€0.11/st.