kerstballen

4 artikelen
sorteer op:
4 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
nieuw
kerstballen 4.1cm plastic multi - 9 stuks - 25100198 - HEMA

kerstballen 4.1cm plastic multi - 9 stuks

online nog 13 stuks op voorraad
2.79
€0.31/st.
nieuw
kerstballen set rood - 44 stuks - 25100178 - HEMA

kerstballen set rood - 44 stuks

9.99
€0.23/st.
nieuw
kerstballen set 4.1cm plastic goud - 9 stuks - 25101436 - HEMA

kerstballen set 4.1cm plastic goud - 9 stuks

2.79
€0.31/st.

kerstballen set goud - 44 stuks

9.99
€0.23/st.