kerstballen

9 artikelen
sorteer op:
9 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
nieuw
kerstballen plastic - 6 stuks - 25102205 - HEMA

kerstballen plastic - 6 stuks

online nog 2 stuks op voorraad
2.49
nieuw
kerstboomhaakjes goud - 25130152 - HEMA

kerstboomhaakjes goud

1.49
nieuw
kerstballen set 3.2cm glas mini goud - 36 stuks - 25100192 - HEMA

kerstballen set 3.2cm glas mini goud - 36 stuks

3.99
€0.11/st.

kerstballen set goud - 44 stuks

9.99
€0.23/st.
nieuw
kerstballen set 4.1cm plastic goud - 9 stuks - 25101436 - HEMA

kerstballen set 4.1cm plastic goud - 9 stuks

2.79
€0.31/st.

kerstballen set zilver - 44 stuks

9.99
€0.23/st.
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
kerstballen 3.2cm glas mini zilver - 36 stuks - 25100195 - HEMA

kerstballen 3.2cm glas mini zilver - 36 stuks

3.99
€0.11/st.
nieuw
kerstboomhaakjes zilver - 25130153 - HEMA

kerstboomhaakjes zilver

1.49
nieuw
kerstbal ⌀8cm glas strik - 25102098 - HEMA

kerstbal ⌀8cm glas strik

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.99