feest en cadeau

bekijk alles
shop nu

wat spook jij uit?

shop nu
halloween
nieuw
nijntje mystery sleutelhanger Halloween - 25200583 - HEMA

nijntje mystery sleutelhanger Halloween

8.99
nieuw
nijntje knuffel 20x14x30cm Halloween - 25200582 - HEMA

nijntje knuffel 20x14x30cm Halloween

15.99
nieuw
melkchocolade spookjes Halloween 80g - 24302611 - HEMA

melkchocolade spookjes Halloween 80g

1.69
80g ℮ - €21.13/kg
nieuw
knetterende melkchocolade oogballen Halloween 100gr - 24302404 - HEMA
2.39
100g ℮ - €26.56/kg
nieuw
nijntje slinger 2m stof Halloween - 25200501 - HEMA

nijntje slinger 2m stof Halloween

7.99
€4.–/meter
nieuw
nijntje sokken maat 36-41 Halloween - 3 paar - 25200567 - HEMA

nijntje sokken maat 36-41 Halloween - 3 paar

9.99
nieuw
pompoen spekken 200g - 24302504 - HEMA

pompoen spekken 200g

2.59
200g ℮ - €11.51/kg
nieuw
gevulde chocolade mix 150g - 24302508 - HEMA

gevulde chocolade mix 150g

4.19
150g ℮ - €27.93/kg
nieuw
suikerspin met knetter Halloween 34g - 24302609 - HEMA

suikerspin met knetter Halloween 34g

1.69
34g ℮ - €51.21/kg
nieuw
lollymix Halloween 200g - 24302403 - HEMA

lollymix Halloween 200g

2.29
200g - €11.45/kg
bekijk alles
bekijk alles

pastel dreams

bekijk de nieuwe cadeau collectie

bekijk alles
nieuw
opvouwbare tas konijn - 61102403 - HEMA

opvouwbare tas konijn

4.99
nieuw
canvas tas 36x42cm vriendjes  - 61102404 - HEMA

canvas tas 36x42cm vriendjes

7.99
nieuw
telefoontasje 18.5x12cm fluffy konijn - 61102406 - HEMA

telefoontasje 18.5x12cm fluffy konijn

7.49
nieuw
portemonnee 14x12x4cm fluffy beer - 61102457 - HEMA

portemonnee 14x12x4cm fluffy beer

3.99
nieuw
laptopsleeve beer - 61102426 - HEMA

laptopsleeve beer

9.99
nieuw
plantenpot ⌀7cm keramiek beer - 61102407 - HEMA

plantenpot ⌀7cm keramiek beer

3.99
nieuw
theeschoteltje ⌀10cm keramiek konijn - 61102408 - HEMA

theeschoteltje ⌀10cm keramiek konijn

3.79
nieuw
mok 460ml keramiek snoet - 61102409 - HEMA

mok 460ml keramiek snoet

6.49
nieuw
bord 20x18.2cm keramiek konijn  - 61102410 - HEMA

bord 20x18.2cm keramiek konijn

4.59
nieuw
quotekaarten in houder 18.8x11.3cm - 61102412 - HEMA

quotekaarten in houder 18.8x11.3cm

3.79
nieuw
glas 360ml snoet - 61102413 - HEMA

glas 360ml snoet

4.99
nieuw
mok 240 ml keramiek dieren - 3 stuks - 61102414 - HEMA

mok 240 ml keramiek dieren - 3 stuks

12.99
nieuw
waterfles 780ml met draagkoord kleurverloop - 61102415 - HEMA

waterfles 780ml met draagkoord kleurverloop

8.69
nieuw
waterfles 450ml met bandje konijn - 61102416 - HEMA

waterfles 450ml met bandje konijn

7.99
nieuw
theepot 300ml met kopje keramiek gezichtje  - 61102417 - HEMA

theepot 300ml met kopje keramiek gezichtje

9.99
nieuw
koffiebeker 350ml met hoes konijn - 61102418 - HEMA

koffiebeker 350ml met hoes konijn

8.49
nieuw
beker ⌀7.5x23cm konijn blauw - 61102419 - HEMA

beker ⌀7.5x23cm konijn blauw

9.99
nieuw
dubbelwandig glas 300ml konijn transparant - 61102420 - HEMA

dubbelwandig glas 300ml konijn transparant

6.79
nieuw
cadeauset mok en knuffel 280ml keramiek  - 61102422 - HEMA

cadeauset mok en knuffel 280ml keramiek

alleen verkrijgbaar in de winkels, bekijk winkelvoorraad
7.99
nieuw
zakspiegel met borstel ⌀8cm  kunststof beer - 61102423 - HEMA

zakspiegel met borstel ⌀8cm kunststof beer

online nog 12 stuks op voorraad
3.79
nieuw
etui canvas vriendjes - 61102424 - HEMA

etui canvas vriendjes

4.49
nieuw
telefoonhouder konijn - 61102425 - HEMA

telefoonhouder konijn

3.99
nieuw
notitieboek A5 gelinieerd konijn  - 61102430 - HEMA

notitieboek A5 gelinieerd konijn

4.49
nieuw
dagboek A5 gelinieerd met slotje - 61102431 - HEMA

dagboek A5 gelinieerd met slotje

4.49
nieuw
slaapmasker fluffy dier  - 61102433 - HEMA

slaapmasker fluffy dier

alleen verkrijgbaar in de winkels, bekijk winkelvoorraad
4.19
nieuw
damesssloffen maat 38-39 fluffy konijn - 61102434 - HEMA

damesssloffen maat 38-39 fluffy konijn

9.99
nieuw
damesssloffen maat 40-41 fluffy konijn - 61102435 - HEMA

damesssloffen maat 40-41 fluffy konijn

9.99
nieuw
bankponcho konijn - 61102442 - HEMA

bankponcho konijn

16.99
nieuw
pet voor volwassenen beer - 61102437 - HEMA

pet voor volwassenen beer

7.49
nieuw
warmwaterkruik 1.9L fluffy konijn  - 61102438 - HEMA

warmwaterkruik 1.9L fluffy konijn

9.49
nieuw
warmwaterkruik 1.9L fluffy beer - 61102439 - HEMA

warmwaterkruik 1.9L fluffy beer

9.49
nieuw
kralenset armbandjes - 61102443 - HEMA

kralenset armbandjes

7.99
nieuw
knuffel konijn - 61102446 - HEMA

knuffel konijn

12.49
nieuw
knuffel beer - 61102447 - HEMA

knuffel beer

12.49
nieuw
spaarpot  11x8.9x9.6cm keramiek konijn - 61102448 - HEMA

spaarpot 11x8.9x9.6cm keramiek konijn

5.99
nieuw
sieradendoos 17.5x12.5x10cm canvas - 61102449 - HEMA

sieradendoos 17.5x12.5x10cm canvas

9.99
nieuw
kaarsvaas ⌀8x8.5cm keramiek konijn - 61102450 - HEMA

kaarsvaas ⌀8x8.5cm keramiek konijn

5.99
nieuw
opbergmand ⌀20x20cm beer - 61102451 - HEMA

opbergmand ⌀20x20cm beer

6.49
nieuw
sneeuwbol ⌀10cm glas ster  - 61102453 - HEMA

sneeuwbol ⌀10cm glas ster

7.49
nieuw
tafellamp 12.5x12.5x22.5cm fluffy - 61102454 - HEMA

tafellamp 12.5x12.5x22.5cm fluffy

17.99
nieuw
fotolijst 10x15cm hout fluffy - 61102455 - HEMA

fotolijst 10x15cm hout fluffy

5.99
nieuw
spiegel met pluche - 61102456 - HEMA

spiegel met pluche

6.99
nieuw
vloerkleed ⌀60cm fluffy - 61102459 - HEMA

vloerkleed ⌀60cm fluffy

14.99
bekijk allles
bekijk alles

versier je feestje met Takkie en Siepie

bekijk alles

Takkie en Siepie honeycomb 40cm

1.99

Takkie en Siepie vlaggenlijn 10m plastic

1.99
€0.20/meter

Takkie en Siepie uitdeelzakjes papier - 8 stuks

1.39
sale
Takkie folieballon 13.5x13.7cm  - 14200139 - HEMA

Takkie folieballon 13.5x13.7cm

3.99 2.–

Takkie servetten 33x33cm papier - 20 stuks

1.99

Takkie en Siepie cocktailprikkers - 15 stuks

1.49

Takkie en Siepie uitdeelkleurboekjes - 4 stuks

1.99
sale
Siepie folieballon 13.5x13.7cm  - 14200827 - HEMA

Siepie folieballon 13.5x13.7cm

3.99 2.–

Takkie cadeaudoos ⌀16.5x9cm rond

3.69

Takkie en Siepie herbruikbare beker 9x12.5cm

2.99

Takkie en Siepie gebaksvorkjes - 4 stuks

5.99

Takkie en Siepie servetten 33x33cm papier

1.89
bekijk allles