sinterklaas

209 artikelen
sorteer op:
209 artikelen
nieuw
kruidnoten 750g  - 24432601 - HEMA

kruidnoten 750g

2.29
750g ℮ - €3.05/kg
nieuw
melkchocolade Sinterklaas lolly 30g - 24472410 - HEMA

melkchocolade Sinterklaas lolly 30g

1.99
30g - €66.33/kg
nieuw
katoendraad goud/wit - 25300529 - HEMA

katoendraad goud/wit

1.49
€0.10/meter
nieuw
snackbakjes 10x8.5x7.5cm Sint - 25900172 - HEMA

snackbakjes 10x8.5x7.5cm Sint

2.49
nieuw
melkchocolade controller 100g - 24472301 - HEMA

melkchocolade controller 100g

4.59
100g - €45.90/kg
nieuw
kruidnoten tompouce 200g  - 24432608 - HEMA

kruidnoten tompouce 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
knettersticks wit 90g - 24472505 - HEMA

knettersticks wit 90g

2.99
90g ℮ - €33.22/kg
nieuw
mok ⌀10x7.2cm kiekeboemok Sint - 25900174 - HEMA

mok ⌀10x7.2cm kiekeboemok Sint

6.99
nieuw
speltkruidnoten 350g - 24432603 - HEMA

speltkruidnoten 350g

3.39
350g ℮ - €9.69/kg
nieuw
kinderbaret Piet - 25900100 - HEMA

kinderbaret Piet

2.99
nieuw
melkchocolade eenhoorns 80g - 8 stuks - 24472702 - HEMA

melkchocolade eenhoorns 80g - 8 stuks

1.69
80g ℮ - €21.13/kg
nieuw
kruidnoten witte chocolade 200g - 24432617 - HEMA

kruidnoten witte chocolade 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
kruidnoten birthdaycake 200g - 24432614 - HEMA

kruidnoten birthdaycake 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg
nieuw
taartbordjes ⌀17.5cm Sint - 8 stuks - 25900169 - HEMA

taartbordjes ⌀17.5cm Sint - 8 stuks

1.99
nieuw
oud-Hollandse pepernoten 300g - 24432240 - HEMA

oud-Hollandse pepernoten 300g

3.99
300g ℮ - €13.30/kg
nieuw
melkchocolade make-up 100g - 24472405 - HEMA

melkchocolade make-up 100g

4.59
100g - €45.90/kg
nieuw
kruidnoten koffiekoekjes 200g - 24432612 - HEMA

kruidnoten koffiekoekjes 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg
nieuw
dobbelspel Sint - 25900166 - HEMA

dobbelspel Sint

4.99
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
glutenvrije speculaasjes 100g - 24492501 - HEMA

glutenvrije speculaasjes 100g

2.99
100g ℮ - €29.90/kg
nieuw
cadeaulabels 16.8x12.8cm Sint - 12 stuks - 25900093 - HEMA

cadeaulabels 16.8x12.8cm Sint - 12 stuks

online nog 8 stuks op voorraad
1.79
nieuw
taai taai 350g - 24492602 - HEMA

taai taai 350g

1.99
350g ℮ - €5.69/kg
nieuw
melkchocolade Sintjes 150gram - 24462210 - HEMA

melkchocolade Sintjes 150gram

4.29
150g ℮ - €26.–/kg
nieuw
speculaas met amandel 250g - 24492334 - HEMA

speculaas met amandel 250g

1.99
250g ℮ - €7.96/kg
nieuw
roomboter speculaaskoekjes met amandel 225g - 24492231 - HEMA

roomboter speculaaskoekjes met amandel 225g

3.39
225g ℮ - €15.07/kg