sinterklaas

209 artikelen
sorteer op:
209 artikelen
nieuw
chocoladeletter melk hazelnoot H 140g H - 24414108H - HEMA

chocoladeletter melk hazelnoot H 140g

2.99
140g ℮ - €21.36/kg
nieuw
chocoladeletter melk M 140g M - 24401113M - HEMA

chocoladeletter melk M 140g

2.79
140g ℮ - €19.93/kg
nieuw
fondant gekleurd - 18 stuks  - 24462500 - HEMA

fondant gekleurd - 18 stuks

3.99
150g - €26.60/kg
nieuw
chocolade smartphone 100g - 24472504 - HEMA

chocolade smartphone 100g

4.59
100g - €45.90/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk H 180g H - 24427408H - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk H 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
sleutelhanger hulppiet hond - 25900163 - HEMA

sleutelhanger hulppiet hond

2.99
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
sleutelhanger hulppiet kat - 25900162 - HEMA

sleutelhanger hulppiet kat

2.99
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk N 180g N - 24427414N - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk N 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
kruidnoten stroopwafel 200g - 24432606 - HEMA

kruidnoten stroopwafel 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg
nieuw
kruidnoten pistache 200g - 24432610 - HEMA

kruidnoten pistache 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg
nieuw
chocoladeletter melk hazelnoot D 140g D - 24414104D - HEMA

chocoladeletter melk hazelnoot D 140g

2.99
140g ℮ - €21.36/kg
nieuw
chocoladeletter melk hazelnoot C 140g C - 24414103C - HEMA

chocoladeletter melk hazelnoot C 140g

2.99
140g ℮ - €21.36/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk A 180g A - 24427401A - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk A 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk L 180g L - 24427412L - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk L 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk O 180g O - 24427415O - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk O 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
cocktailprikkers Sint - 25900171 - HEMA

cocktailprikkers Sint

1.99
nieuw
chocoladeletter wit M 140g - 24403136 - HEMA

chocoladeletter wit M 140g

2.79
140g ℮ - €19.93/kg
nieuw
chocoladeletter puur M 140g M - 24402113M - HEMA

chocoladeletter puur M 140g

2.79
140g ℮ - €19.93/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk G 180g G - 24427407G - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk G 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk F 180g F - 24427406F - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk F 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
chocoladeletter melk hazelnoot B 140g B - 24414102B - HEMA

chocoladeletter melk hazelnoot B 140g

2.99
140g ℮ - €21.36/kg
nieuw
chocoladeletter melk hazelnoot E 140g E - 24414105E - HEMA

chocoladeletter melk hazelnoot E 140g

2.99
140g ℮ - €21.36/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk K 180g K - 24427411K - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk K 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
chocoladeletter melk karamel zeezout E 135g E - 24415105E - HEMA

chocoladeletter melk karamel zeezout E 135g

2.99
135g ℮ - €22.15/kg