wijn
Villa Fura Valpolicella Ripasso 0.75L
Dit is een Italiaanse wijn uit het wijngebied Valpolicella DOC (regio Veneto) en is onlangs bekroond door wijnprofessional Luca Maroni. De wijn bevat 3 typische Valpolicella-druiven corvina, corvinone en rondinella. Het is een veelzijdige wijn die je met veel gerechten kunt combineren, zoals pasta's, geroosterd vlees of kip. Valpolicella Ripasso is een unieke wijn waarbij een jonge Valpolicella-wijn een 2e gisting ondergaat op de druivenschillen die worden gebruikt voor de prestigieuze Amarone-wijn. Dit geeft de wijn body en structuur maar hij behoudt zijn frisse fruitigheid en zachte smaak. 
lees meer- land van herkomst: Italië
- wijnstreek: Veneto
- druivensoort: corvina, corvinone, rondinella
- lekker bij: pasta's, geroosterd vlees, kip, bij een barbecue.
G7 merlot 0.75L
"Recht door zee merlot. Duidelijk daderprofiel. Kordate cassis, kloeke pruimen, wat cacao om op te kauwen, snufje laurier en sappige tannines. Geen spoortje zoet." - Harold Hamersma Deze merlot uit Chili heeft de smaak van rijpe pruimen, kersen en een hint van kruiden. Het is een wijn die makkelijk in de smaak valt, zonder te zwaar te zijn. Serveer deze wijn licht gekoeld voor extra frisheid. Komt goed tot zijn recht bij pasta, een pizza of een borrel met vrienden.
lees meer- land van herkomst: Chili
- wijnstreek: Loncomilla Valley DO
- druivensoort: merlot
- smaakprofiel: zacht
luna argenta appassite bianco - 0.75 L
"Zoete abrikoos, rijpe perzik, ananas, muskaatdruiven, mango, bakbanaantjes en toch - verrassend - een frisse finale." - Harold HamersmaEen droge witte wijn met een klein zoetje, heerlijk in balans en harmonieus met een verrassende afdronk. Deze Siciliaanse wijn wordt gemaakt van de Chardonnay, Sauvignon en Cataratto druiven. Een gedeelte van de druiven van de Luna Argenta-wijnen worden minstens drie weken gedroogd in kleine houten kisten, voordat ze geperst worden. Dit is de appassimento-stijl. Hierdoor worden de aromas en suikers van de druiven geconcentreerd, wat de wijnen hun speciale fluweelzachte, intense smaak en hun unieke karakter geeft.
lees meer- land van herkomst: Italië
- wijnstreek: Sicilië
- druivensoort: chardonnay, sauvignon blanc, cataratto
- smaakprofiel: rond