vegan wijn

46 artikelen
sorteer op:
46 artikelen
vegan
7.5 Dreambird pinot grigio 0.75L - 17370119 - HEMA

Dreambird pinot grigio 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.49
€7.32/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman macabeo chardonnay biologisch 0.75L - 17370110 - HEMA

Neleman macabeo chardonnay biologisch 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L - 17370111 - HEMA

Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
vegan
9 domäne wachau grüner veltliner - 0,75 L - 17370958 - HEMA

domäne wachau grüner veltliner - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
8.49
€11.32/l
vegan
8 Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L - 17370160 - HEMA

Brezos del Valle Verdejo - 0.75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.49
€8.65/l
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8.5 huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L - 17375000 - HEMA

huiswijn verdejo sauvignon blanc 0.75L

per 4 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
vegan
huiswijn tempranillo syrah 0.187L - 17366001 - HEMA

huiswijn tempranillo syrah 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l
vegan
7.5 Dreambird sauvignon blanc 0.75L - 17370120 - HEMA

Dreambird sauvignon blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.49
€7.32/l
sale
cava Valentijn 0.2L - 17380011 - HEMA

cava Valentijn 0.2L

per 4 stuks bestelbaar
4.99 4.–
€20.–/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman garnacha biologisch 0.75L - 17360060 - HEMA

Neleman garnacha biologisch 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman tempranillo biologisch - 0,75 L - 17380095 - HEMA

Neleman tempranillo biologisch - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
vegan
7.5 Brezos del Valle Rosado 0.75L - 17380161 - HEMA

Brezos del Valle Rosado 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
6.49
€8.65/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
vegan
8 Copa Sabia Brut 0.75L - 17390710 - HEMA

Copa Sabia Brut 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
8.99
750ml - €11.99/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman chardonnay sauvignon blanc - 0,75 L - 17370112 - HEMA

Neleman chardonnay sauvignon blanc - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
vegan
Copa Sabia Brut 0.2L - 17390720 - HEMA

Copa Sabia Brut 0.2L

per 3 stuks bestelbaar
4.59
200ml - €22.95/l
vegan
8 Baglietti Extra Dry Rosé Spumante N°7 biologisch 0.75L - 17390161 - HEMA

Baglietti Extra Dry Rosé Spumante N°7 biologisch 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
10.99
€14.65/l
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8+ huiswijn tempranillo syrah 0.75L - 17366000 - HEMA

huiswijn tempranillo syrah 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
8- Darling Cellar gedealcoholiseerde sparkling rosé 0.75L - 17390050 - HEMA

Darling Cellar gedealcoholiseerde sparkling rosé 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
vegan
8- G7 cabernet sauvignon 0.75L - 17361102 - HEMA

G7 cabernet sauvignon 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
€9.32/l

Cave de Turckheim pinot blanc alsace wijn 0.75L

per 6 stuks bestelbaar online nog 4 stuks op voorraad
8.99
750ml - €11.99/l
vegan
8 Baglietti Extra Dry Prosecco N°10 0.75L - 17390160 - HEMA

Baglietti Extra Dry Prosecco N°10 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
10.99
€14.65/l
vegan
8 G7 reserva chardonnay - 0,75 L - 17371176 - HEMA

G7 reserva chardonnay - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
vegan
8 G7 chardonnay 0.75L - 17370022 - HEMA

G7 chardonnay 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
€9.32/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman macabeo biologisch 0.75L - 17370070 - HEMA

Neleman macabeo biologisch 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l