kerstballen

9 artikelen
sorteer op:
9 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
nieuw
kerstballen 4.1cm plastic multi - 9 stuks - 25100198 - HEMA

kerstballen 4.1cm plastic multi - 9 stuks

online nog 13 stuks op voorraad
2.79
€0.31/st.
nieuw
kerstboomhaakjes goud - 25130152 - HEMA

kerstboomhaakjes goud

1.49
nieuw
kerstballen set 3.2cm glas mini goud - 36 stuks - 25100192 - HEMA

kerstballen set 3.2cm glas mini goud - 36 stuks

3.99
€0.11/st.
nieuw
kerstballen 3.2cm glas mini multi - 36 stuks - 25100194 - HEMA

kerstballen 3.2cm glas mini multi - 36 stuks

3.99
€0.11/st.

kerstballen set goud - 44 stuks

9.99
€0.23/st.
nieuw
kerstballen set 4.1cm plastic goud - 9 stuks - 25101436 - HEMA

kerstballen set 4.1cm plastic goud - 9 stuks

2.79
€0.31/st.
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
kerstballen set 8.5cm glans zilver-blauw - 4 stuks - 25101280 - HEMA

kerstballen set 8.5cm glans zilver-blauw - 4 stuks

5.99
€1.50/st.
nieuw
kerstballen set 8.2cm glas glitter rand - 3 stuks - 25100219 - HEMA

kerstballen set 8.2cm glas glitter rand - 3 stuks

5.99
€2.–/st.
laag geprijsd
kerstbal picardieglas - 25110096 - HEMA

kerstbal picardieglas

2.–
€2.–/st.