kerstballen

9 artikelen
sorteer op:
9 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
nieuw
kerstballen 4.1cm plastic multi - 9 stuks - 25100198 - HEMA

kerstballen 4.1cm plastic multi - 9 stuks

online nog 13 stuks op voorraad
2.79
€0.31/st.
nieuw
kerstballen set rood - 44 stuks - 25100178 - HEMA

kerstballen set rood - 44 stuks

9.99
€0.23/st.
nieuw
kerstballen 3.2cm glas mini multi - 36 stuks - 25100194 - HEMA

kerstballen 3.2cm glas mini multi - 36 stuks

3.99
€0.11/st.
nieuw
kerstballen set glas mini rood - 36 stuks - 25100057 - HEMA

kerstballen set glas mini rood - 36 stuks

3.99
€0.11/st.
nieuw
kerstballen set 8.2cm glas glitter rand - 3 stuks - 25100219 - HEMA

kerstballen set 8.2cm glas glitter rand - 3 stuks

5.99
€2.–/st.
nieuw
kerstballen set 8.5cm glans zilver-blauw - 4 stuks - 25101280 - HEMA

kerstballen set 8.5cm glans zilver-blauw - 4 stuks

5.99
€1.50/st.
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
kerstballen set 14.5cm glas druppel - 3 stuks - 25101435 - HEMA

kerstballen set 14.5cm glas druppel - 3 stuks

5.99
€2.–/st.
laag geprijsd
kerstbal picardieglas - 25110096 - HEMA

kerstbal picardieglas

2.–
€2.–/st.
nieuw
kerstbal ⌀6.5cm glas swirl - 25102035 - HEMA

kerstbal ⌀6.5cm glas swirl

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.99