kerstballen

10 artikelen
sorteer op:
10 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
nieuw
kerstballen plastic - 6 stuks - 25102205 - HEMA

kerstballen plastic - 6 stuks

online nog 2 stuks op voorraad
2.49
nieuw
kerstballen 4.1cm plastic multi - 9 stuks - 25100198 - HEMA

kerstballen 4.1cm plastic multi - 9 stuks

online nog 13 stuks op voorraad
2.79
€0.31/st.
nieuw
kerstballen 3.2cm glas mini multi - 36 stuks - 25100194 - HEMA

kerstballen 3.2cm glas mini multi - 36 stuks

3.99
€0.11/st.

kerstballen set zilver - 44 stuks

9.99
€0.23/st.
nieuw
kerstballen set 8.2cm glas glitter rand - 3 stuks - 25100219 - HEMA

kerstballen set 8.2cm glas glitter rand - 3 stuks

5.99
€2.–/st.
nieuw
kerstballen set 8.5cm glans zilver-blauw - 4 stuks - 25101280 - HEMA

kerstballen set 8.5cm glans zilver-blauw - 4 stuks

5.99
€1.50/st.
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
kerstballen 3.2cm glas mini zilver - 36 stuks - 25100195 - HEMA

kerstballen 3.2cm glas mini zilver - 36 stuks

3.99
€0.11/st.
nieuw
kerstboomhaakjes zilver - 25130153 - HEMA

kerstboomhaakjes zilver

1.49
laag geprijsd
kerstbal picardieglas - 25110096 - HEMA

kerstbal picardieglas

2.–
€2.–/st.
nieuw
kerstbal ⌀8cm glas strik - 25102098 - HEMA

kerstbal ⌀8cm glas strik

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.99