sinterklaas

209 artikelen
sorteer op:
209 artikelen
nieuw
chocoladeletter melk karamel zeezout P 135g P - 24415116P - HEMA

chocoladeletter melk karamel zeezout P 135g

2.99
135g ℮ - €22.15/kg
nieuw
chocoladeletter melk karamel zeezout B 135g B - 24415102B - HEMA

chocoladeletter melk karamel zeezout B 135g

2.99
135g ℮ - €22.15/kg
nieuw
chocoladeletter melk karamel zeezout C 135g C - 24415103C - HEMA

chocoladeletter melk karamel zeezout C 135g

2.99
135g ℮ - €22.15/kg

cadeaulabels karton 8x4 kraft - 12 stuks

minimale afname van 2 stuks
1.49

chocoladeletter melk S 140gram in doos - 12 stuks

33.48
140g ℮ - €19.93/kg

chocolade lettertjes 125gram

4.29
€34.32/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

handgedecoreerde chocoladeletter puur S 180g

5.49
180g - €30.50/kg

fietstoeter Takkie

7.49

handgedecoreerde chocoladeletter melk W 180g

5.49
180g - €30.50/kg

handgedecoreerde chocoladeletter melk R 180g

5.49
180g - €30.50/kg

handgedecoreerde chocoladeletter melk D 180g

5.49
180g - €30.50/kg

chocoladeletter melk hazelnoot A 140g

2.99
140g ℮ - €21.36/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

handgedecoreerde chocoladeletter melk Y 180g

5.49
180g - €30.50/kg

handgedecoreerde chocoladeletter melk Z 180g

5.49
180g - €30.50/kg

handgedecoreerde chocoladeletter melk V 180g

5.49
180g - €30.50/kg

handgedecoreerde chocoladeletter melk Q 180g

5.49
180g - €30.50/kg

handgedecoreerde chocoladeletter melk X 180g

5.49
180g - €30.50/kg

handgedecoreerde chocoladeletter melk U 180g

5.49
180g - €30.50/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels

boek Jip en Janneke

27.99
nieuw
kinderverkleedset broek Piet - 25900176 - HEMA

kinderverkleedset broek Piet

niet online, bekijk winkelvoorraad
9.99
nieuw
knuffel schoudermaatjes - 25900175 - HEMA

knuffel schoudermaatjes

alleen verkrijgbaar in de winkels, bekijk winkelvoorraad
6.49
nieuw
cadeaupapier Sint 50x200cm Sint - 3 stuks - 25900022 - HEMA

cadeaupapier Sint 50x200cm Sint - 3 stuks

alleen verkrijgbaar in de winkels, bekijk winkelvoorraad
1.59
€0.27/meter
nieuw
vegan letter karamel zeezout 135g - 24418702 - HEMA

vegan letter karamel zeezout 135g

niet online, bekijk winkelvoorraad
3.39
135g ℮ - €25.11/kg
nieuw
chocoladeletter melk S 90g - 24400419 - HEMA

chocoladeletter melk S 90g

niet online, bekijk winkelvoorraad
1.59
90g ℮ - €17.67/kg