gebak

97 artikelen
sorteer op:
97 artikelen

slagroomtaart XL confetti 15 p.

25.49
€25.49/st.

slagroomtaart XL klassiek 15 p.

25.49
€25.49/st.

fototaart slagroom 16 p.

28.99
€28.99/st.

fotocakejes 12 stuks

17.99
€1.50/st.

mini tompouce foto 12 stuks

17.99
€1.50/st.

fototaart XL slagroom 32 p.

43.99
€43.99/st.
  • gratis af te halen in de winkel
  • elke dag vers gebak
  • vandaag besteld, overmorgen gratis afhalen

fototaart rond 8 p.

18.49
€18.49/st.

roze tompouce 4 stuks

4.36
349g - €4.36/st.

3D drie kleuren fototaart 9 p.

18.99
€18.99/st.

fototaart hazelnootkrokant 16 p.

28.99
€28.99/st.
korting
oer-Hollandse roomboter appeltaart 5 p. - 6340080 - HEMA

oer-Hollandse roomboter appeltaart 5 p.

5.99 3.99
€3.99/st.

fototaart hart red velvet 8 p.

18.99
€18.99/st.
  • gratis af te halen in de winkel
  • elke dag vers gebak
  • vandaag besteld, overmorgen gratis afhalen

chocoladetaart XL 10 p. gesneden

17.49
€17.49/st.

roomboter appeltaart XL 10 p.

13.49
€13.49/st.

luxe tompouce vlaai 10 p.

17.99
€17.99/st.

vanille-slagroomvlaai 10 p.

15.99
€15.99/st.

fototompouce 6 stuks

12.99
€2.17/st.

slagroomtaart confetti 8 p.

17.49
€17.49/st.
  • gratis af te halen in de winkel
  • elke dag vers gebak
  • vandaag besteld, overmorgen gratis afhalen

dripcake roze red velvet 16 p.

29.99
€29.99/st.

luxe MonChou®vlaai 6p.

13.99
€13.99/st.

red velvet taart 8 p.

16.99
€16.99/st.

luxe tompouce

per 4 stuks bestelbaar
1.59
€1.59/st.

hazelnootschuimtaart 6 p.

10.99
€10.99/st.

fototaart XL slagroom luxe 32 p.

45.99
€45.99/st.