sinterklaas

214 artikelen
sorteer op:
214 artikelen
nieuw
speculaas kruimelvlaai 10 p. - 6355637 - HEMA

speculaas kruimelvlaai 10 p.

9.99
€9.99/st.
nieuw
speculaas kruimelvlaai half 5 p. - 6355215 - HEMA

speculaas kruimelvlaai half 5 p.

5.79
€5.79/st.
nieuw
kinderverkleedset Sint - 25900097 - HEMA

kinderverkleedset Sint

9.99
nieuw
kinderverkleedset rok Piet - 25900099 - HEMA

kinderverkleedset rok Piet

9.99
nieuw
kruidnotenpot 12x12x19cm keramiek - 25900173 - HEMA

kruidnotenpot 12x12x19cm keramiek

10.99
nieuw
slinger 2.5m Sint - 25900129 - HEMA

slinger 2.5m Sint

3.99
€1.60/meter
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
speculaaspop met amandelen 250g - 24492233 - HEMA

speculaaspop met amandelen 250g

2.99
250g ℮ - €11.96/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk S 180g S - 24427419S - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk S 180g

5.49
180g - €30.50/kg
nieuw
naamstickers Sint - 30 stuks - 25900094 - HEMA

naamstickers Sint - 30 stuks

1.79
nieuw
aftelkalender Sint - 25900177 - HEMA

aftelkalender Sint

2.49
nieuw
vlaggenlijn 10m Sint - 25900124 - HEMA

vlaggenlijn 10m Sint

3.49
€1.40/meter
nieuw
kruidnoten stroopwafel 200g - 24432606 - HEMA

kruidnoten stroopwafel 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
chocolade euromunten en biljetten 100g - 24472233 - HEMA

chocolade euromunten en biljetten 100g

1.69
100g ℮ - €16.90/kg
nieuw
kinderbaret Piet - 25900100 - HEMA

kinderbaret Piet

2.99
nieuw
knuffel 18x34cm Sint - 25900157 - HEMA

knuffel 18x34cm Sint

7.49
nieuw
kruidnoten chocolademix 300g - 24432602 - HEMA

kruidnoten chocolademix 300g

2.49
300g ℮ - €8.30/kg
nieuw
chocoladeletter melk M 140g M - 24401113M - HEMA

chocoladeletter melk M 140g

2.79
140g ℮ - €19.93/kg
nieuw
handgedecoreerde chocoladeletter melk J 180g J - 24427410J - HEMA

handgedecoreerde chocoladeletter melk J 180g

5.49
180g - €30.50/kg
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
  • afhalen in 500+ HEMA winkels
nieuw
melkchocolade Sintjes 80g - 24472701 - HEMA

melkchocolade Sintjes 80g

1.69
80g ℮ - €21.13/kg
nieuw
knuffel 24x36cm hulppiet hond - 25900161 - HEMA

knuffel 24x36cm hulppiet hond

7.49
nieuw
kruidnoten tompouce 200g  - 24432608 - HEMA

kruidnoten tompouce 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg
nieuw
sint schuim 150gram - 24452404 - HEMA

sint schuim 150gram

1.99
150g ℮ - €13.27/kg
nieuw
stickers Sint - 6 stuks - 25900141 - HEMA

stickers Sint - 6 stuks

1.99
nieuw
kruidnoten pandan spekkoek 200g - 24432616 - HEMA

kruidnoten pandan spekkoek 200g

2.99
200g ℮ - €14.95/kg