wijn

12 artikelen
sorteer op:
12 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen

lavendette alpes de haute provence - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
9 Les Animals fourmi rouge 0.750L - 17360700 - HEMA

Les Animals fourmi rouge 0.750L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l

Les Animals rosé 1.5L

per 3 stuks bestelbaar
16.29
€10.86/l

Cave de Turckheim pinot blanc alsace wijn 0.75L

per 6 stuks bestelbaar online nog 4 stuks op voorraad
8.99
750ml - €11.99/l
8.5 Les Animals elephant rosé 0.75L - 17380700 - HEMA

Les Animals elephant rosé 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
vegan
Schoone Gevel Natuurlik rood - alcoholvrij - 0.75L - 17368525 - HEMA

Schoone Gevel Natuurlik rood - alcoholvrij - 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.69
€10.25/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-

Sombrilla Paraiso rood 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8 huiswijn bobal merlot 0.75L - 17389000 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l

Sobrilla Paraiso bobal rosé 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
sale
Masquenada bobal bio 1.5L - 17385013 - HEMA

Masquenada bobal bio 1.5L

per 6 stuks bestelbaar
11.69 9.–
1500ml - €6.–/l
vegan
huiswijn bobal merlot 0.187L - 17389001 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l
8.5 Fouquettes Côtes du Rhône 0.75L - 17360101 - HEMA

Fouquettes Côtes du Rhône 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
7.99
€10.65/l