wijn

8 artikelen
sorteer op:
8 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
8+ Appassimento 0.75L - 17360070 - HEMA

Appassimento 0.75L

7.99
€10.65/l
9- Les Animals ours blanc 0.75L - 17350700 - HEMA

Les Animals ours blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
8 le petit chat malin - wit - 0,75 L - 17370934 - HEMA

le petit chat malin - wit - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
750ml - €9.32/l

Sombrilla Paraiso rood 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8 huiswijn bobal merlot 0.75L - 17389000 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
sale
Masquenada bobal bio 1.5L - 17385013 - HEMA

Masquenada bobal bio 1.5L

per 6 stuks bestelbaar
11.69 9.–
1500ml - €6.–/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-

Sobrilla Paraiso bobal rosé 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
huiswijn bobal merlot 0.187L - 17389001 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l