wijn

9 artikelen
sorteer op:
9 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
vegan
7.5 Dreambird pinot grigio 0.75L - 17370119 - HEMA

Dreambird pinot grigio 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.49
€7.32/l
8 Tesoruccio Pinot Grigio 0.75L - 17370955 - HEMA

Tesoruccio Pinot Grigio 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.29
750ml - €11.05/l
8.5 Prospetti pinot grigio rose 0.75L - 17380100 - HEMA

Prospetti pinot grigio rose 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.99
€7.99/l

Sombrilla Paraiso rood 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8 huiswijn bobal merlot 0.75L - 17389000 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l

Sobrilla Paraiso bobal rosé 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
sale
Masquenada bobal bio 1.5L - 17385013 - HEMA

Masquenada bobal bio 1.5L

per 6 stuks bestelbaar
11.69 9.–
1500ml - €6.–/l
vegan
huiswijn bobal merlot 0.187L - 17389001 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l
vegan
La Reggia pinot grigio DOC biologisch 0.75L - 17370032 - HEMA

La Reggia pinot grigio DOC biologisch 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
7.99
€10.65/l