wijn

7 artikelen
sorteer op:
7 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L - 17370111 - HEMA

Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
vegan
8- G7 cabernet sauvignon 0.75L - 17361102 - HEMA

G7 cabernet sauvignon 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
€9.32/l

Chicken Run cabernet sauvignon 375ml

per 3 stuks bestelbaar
4.69
€12.51/l
vegan
Schoone Gevel Natuurlik rood - alcoholvrij - 0.75L - 17368525 - HEMA

Schoone Gevel Natuurlik rood - alcoholvrij - 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.69
€10.25/l
vegan
Quinta da Valeira Ruby port 0.5L - 17332050 - HEMA

Quinta da Valeira Ruby port 0.5L

per 3 stuks bestelbaar
9.99
€19.98/l
vegan
Quinta da Valeira Tawny port 0.5L - 17332051 - HEMA

Quinta da Valeira Tawny port 0.5L

per 3 stuks bestelbaar
9.99
€19.98/l
8.5 Chatelain Bel-Air Mareil bordeaux AOC 0.75L - 17365000 - HEMA

Chatelain Bel-Air Mareil bordeaux AOC 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
7.99
€10.65/l