wijn

5 artikelen
sorteer op:
5 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L - 17370111 - HEMA

Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
8.5 niche petit verdot merlot - 0,75 L - 17360733 - HEMA

niche petit verdot merlot - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
750ml - €9.32/l

Castell Rothari corvina veronese 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
750ml - €11.99/l
8.5 luna argenta appassite bianco - 0.75 L - 17372465 - HEMA

luna argenta appassite bianco - 0.75 L

per 6 stuks bestelbaar
9.99
€13.32/l
8.5 Villa Fura Valpolicella Ripasso 0.75L - 17360099 - HEMA

Villa Fura Valpolicella Ripasso 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
11.19
€14.92/l