wijn

13 artikelen
sorteer op:
13 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman macabeo chardonnay biologisch 0.75L - 17370110 - HEMA

Neleman macabeo chardonnay biologisch 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
2e halve prijs
8.5 Reve D'une Dame viognier 0.75L - 17371401 - HEMA

Reve D'une Dame viognier 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
2e halve prijs
8.5 Reve D'une Dame chardonnay 0.75L - 17371400 - HEMA

Reve D'une Dame chardonnay 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
9- Les Animals ours blanc 0.75L - 17350700 - HEMA

Les Animals ours blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman chardonnay sauvignon blanc - 0,75 L - 17370112 - HEMA

Neleman chardonnay sauvignon blanc - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
vegan
8 G7 chardonnay 0.75L - 17370022 - HEMA

G7 chardonnay 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
€9.32/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
vegan
8 G7 reserva chardonnay - 0,75 L - 17371176 - HEMA

G7 reserva chardonnay - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
vegan
8.5 Bourgogne chardonnay - 0,75 L - 17370430 - HEMA

Bourgogne chardonnay - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
11.19
€14.92/l
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8+ huiswijn chardonnay macabeo 0.75L - 17375010 - HEMA

huiswijn chardonnay macabeo 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
8.5 luna argenta appassite bianco - 0.75 L - 17372465 - HEMA

luna argenta appassite bianco - 0.75 L

per 6 stuks bestelbaar
9.99
€13.32/l
8 le petit chat malin - wit - 0,75 L - 17370934 - HEMA

le petit chat malin - wit - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
750ml - €9.32/l

Chicken Run chardonnay 375ml

per 6 stuks bestelbaar
4.69
€12.51/l

Coteau Bourguignon chardonnay 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
11.19
750ml - €14.92/l