wijn

8 artikelen
sorteer op:
8 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
sale
cava Valentijn 0.2L - 17380011 - HEMA

cava Valentijn 0.2L

per 4 stuks bestelbaar
4.99 4.–
€20.–/l
vegan
8 Copa Sabia Brut 0.75L - 17390710 - HEMA

Copa Sabia Brut 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
8.99
750ml - €11.99/l
sale
cava rosado Valentijn 0.75L - 17380010 - HEMA

cava rosado Valentijn 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
9.99 7.50
€10.–/l
vegan laag geprijsd
copa sabia cava rosado 200ml - 17390200 - HEMA

copa sabia cava rosado 200ml

per 3 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
8 Copa Sabia Brut 0.75L - 17390300 - HEMA

Copa Sabia Brut 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
9.99
€13.32/l
vegan
Schoone Gevel Natuurlik wit - alcoholvrij - 0.75L - 17378526 - HEMA

Schoone Gevel Natuurlik wit - alcoholvrij - 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.69
€10.25/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
sale
Copa Sabia cava brut mini 0.2L - 17390151 - HEMA

Copa Sabia cava brut mini 0.2L

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.99 4.–
€20.–/l

Copa Sabia cava brut 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
9.99
€13.32/l