wijn

16 artikelen
sorteer op:
16 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman macabeo chardonnay biologisch 0.75L - 17370110 - HEMA

Neleman macabeo chardonnay biologisch 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l
vegan
9 domäne wachau grüner veltliner - 0,75 L - 17370958 - HEMA

domäne wachau grüner veltliner - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
8.49
€11.32/l
sale
cava Valentijn 0.2L - 17380011 - HEMA

cava Valentijn 0.2L

per 4 stuks bestelbaar
4.99 4.–
€20.–/l
vegan
8 Copa Sabia Brut 0.75L - 17390710 - HEMA

Copa Sabia Brut 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
8.99
750ml - €11.99/l
8 Sombrilla Paraiso macabeo sauvignon blanc 0.75L - 17370024 - HEMA

Sombrilla Paraiso macabeo sauvignon blanc 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
sale
cava rosado Valentijn 0.75L - 17380010 - HEMA

cava rosado Valentijn 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
9.99 7.50
€10.–/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman macabeo biologisch 0.75L - 17370070 - HEMA

Neleman macabeo biologisch 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
vegan laag geprijsd
copa sabia cava rosado 200ml - 17390200 - HEMA

copa sabia cava rosado 200ml

per 3 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
8 Copa Sabia cava brut rosé 0.75L - 17390712 - HEMA

Copa Sabia cava brut rosé 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
8.99
750ml - €11.99/l
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8+ huiswijn chardonnay macabeo 0.75L - 17375010 - HEMA

huiswijn chardonnay macabeo 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
8 Copa Sabia Brut 0.75L - 17390300 - HEMA

Copa Sabia Brut 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
9.99
€13.32/l
8.5 Villa Fura Valpolicella Ripasso 0.75L - 17360099 - HEMA

Villa Fura Valpolicella Ripasso 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
11.19
€14.92/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-

Sombrilla Paraiso wit half zoet 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
sale
Copa Sabia cava brut mini 0.2L - 17390151 - HEMA

Copa Sabia cava brut mini 0.2L

niet online, bekijk winkelvoorraad
4.99 4.–
€20.–/l
vegan
Copa Sabia cava Brut rosé 0.75L - 17397409 - HEMA

Copa Sabia cava Brut rosé 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
10.59
€141.20/l

Copa Sabia cava brut 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
9.99
€13.32/l