wijn

26 artikelen
sorteer op:
26 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen

lavendette alpes de haute provence - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
9 Les Animals fourmi rouge 0.750L - 17360700 - HEMA

Les Animals fourmi rouge 0.750L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l

La Cuvée wijntap rood 3L

per 2 stuks bestelbaar
14.29
€4.76/l

glüh kaneel 1L

per 3 stuks bestelbaar
3.79
1000ml - €3.79/l

La Cuvéé wijntap rosé 3L

14.29
€4.76/l
9- mas coustan - 0,75 L - 17360522 - HEMA

mas coustan - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
vegan
8 Baglietti Extra Dry Rosé Spumante N°7 biologisch 0.75L - 17390161 - HEMA

Baglietti Extra Dry Rosé Spumante N°7 biologisch 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
10.99
€14.65/l
vegan
8- Darling Cellar gedealcoholiseerde sparkling rosé 0.75L - 17390050 - HEMA

Darling Cellar gedealcoholiseerde sparkling rosé 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
vegan
Copa Sabia Brut 0.2L - 17390720 - HEMA

Copa Sabia Brut 0.2L

per 3 stuks bestelbaar
4.59
200ml - €22.95/l

Les Animals rosé 1.5L

per 3 stuks bestelbaar
16.29
€10.86/l
8.5 Les Animals elephant rosé 0.75L - 17380700 - HEMA

Les Animals elephant rosé 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l

La Cuvéé wijntap wit 3L

per 2 stuks bestelbaar
14.29
€4.76/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
vegan
Quinta da Valeira Ruby port 0.5L - 17332050 - HEMA

Quinta da Valeira Ruby port 0.5L

per 3 stuks bestelbaar
9.99
€19.98/l
8 le petit chat malin - wit - 0,75 L - 17370934 - HEMA

le petit chat malin - wit - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
750ml - €9.32/l
8 le petit chat malin - 0,75 L - 17360334 - HEMA

le petit chat malin - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
750ml - €9.32/l
sale
Masquenada bobal bio 1.5L - 17385013 - HEMA

Masquenada bobal bio 1.5L

per 6 stuks bestelbaar
11.69 9.–
1500ml - €6.–/l
vegan
Quinta da Valeira Tawny port 0.5L - 17332051 - HEMA

Quinta da Valeira Tawny port 0.5L

per 3 stuks bestelbaar
9.99
€19.98/l

Sombrilla Paraiso rood 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8 huiswijn bobal merlot 0.75L - 17389000 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l

Bretz grauburgunder 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
9.99
€13.32/l
8- Primaverina Nero d'Avola 0.75L - 17360090 - HEMA

Primaverina Nero d'Avola 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l

Sobrilla Paraiso bobal rosé 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
huiswijn bobal merlot 0.187L - 17389001 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l
8.5 Fouquettes Côtes du Rhône 0.75L - 17360101 - HEMA

Fouquettes Côtes du Rhône 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
7.99
€10.65/l