wijn

10 artikelen
sorteer op:
10 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
vegan
9 domäne wachau grüner veltliner - 0,75 L - 17370958 - HEMA

domäne wachau grüner veltliner - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
8.49
€11.32/l

Clairette de Die - 0.75 L

per 3 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
9 Domäne Krems Riesling 0.75L - 17377583 - HEMA

Domäne Krems Riesling 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
8.5 Villa Fura Valpolicella Ripasso 0.75L - 17360099 - HEMA

Villa Fura Valpolicella Ripasso 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
11.19
€14.92/l
vegan
Schoone Gevel Natuurlik wit - alcoholvrij - 0.75L - 17378526 - HEMA

Schoone Gevel Natuurlik wit - alcoholvrij - 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.69
€10.25/l

Sombrilla Paraiso rood 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
sale
Masquenada bobal bio 1.5L - 17385013 - HEMA

Masquenada bobal bio 1.5L

per 6 stuks bestelbaar
11.69 9.–
1500ml - €6.–/l
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8 huiswijn bobal merlot 0.75L - 17389000 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l

Sobrilla Paraiso bobal rosé 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
huiswijn bobal merlot 0.187L - 17389001 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l