wijn

11 artikelen
sorteer op:
11 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L - 17370111 - HEMA

Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l

lavendette alpes de haute provence - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
9 Les Animals fourmi rouge 0.750L - 17360700 - HEMA

Les Animals fourmi rouge 0.750L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
8.5 niche petit verdot merlot - 0,75 L - 17360733 - HEMA

niche petit verdot merlot - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
750ml - €9.32/l
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman garnacha biologisch 0.75L - 17360060 - HEMA

Neleman garnacha biologisch 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
9- mas coustan - 0,75 L - 17360522 - HEMA

mas coustan - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-

Les Animals rosé 1.5L

per 3 stuks bestelbaar
16.29
€10.86/l
vegan
8- Darling Cellar gedealcoholiseerde sparkling rosé 0.75L - 17390050 - HEMA

Darling Cellar gedealcoholiseerde sparkling rosé 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
8.99
€11.99/l
8.5 Les Animals elephant rosé 0.75L - 17380700 - HEMA

Les Animals elephant rosé 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.99
€10.65/l
8 le petit chat malin - 0,75 L - 17360334 - HEMA

le petit chat malin - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
750ml - €9.32/l
8.5 Fouquettes Côtes du Rhône 0.75L - 17360101 - HEMA

Fouquettes Côtes du Rhône 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
7.99
€10.65/l