wijn

20 artikelen
sorteer op:
20 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
vegan 2e halve prijs
8.5 Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L - 17370111 - HEMA

Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L

per 6 stuks bestelbaar
7.49
750ml - €9.99/l

glüh kaneel 1L

per 3 stuks bestelbaar
3.79
1000ml - €3.79/l

La Cuvée wijntap rood 3L

per 2 stuks bestelbaar
14.29
€4.76/l

La Cuvéé wijntap rosé 3L

14.29
€4.76/l
vegan
8 Baglietti Extra Dry Rosé Spumante N°7 biologisch 0.75L - 17390161 - HEMA

Baglietti Extra Dry Rosé Spumante N°7 biologisch 0.75L

per 3 stuks bestelbaar
10.99
€14.65/l
vegan
Copa Sabia Brut 0.2L - 17390720 - HEMA

Copa Sabia Brut 0.2L

per 3 stuks bestelbaar
4.59
200ml - €22.95/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-
vegan
8- G7 cabernet sauvignon 0.75L - 17361102 - HEMA

G7 cabernet sauvignon 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
6.99
€9.32/l

La Cuvéé wijntap wit 3L

per 2 stuks bestelbaar
14.29
€4.76/l

Chicken Run cabernet sauvignon 375ml

per 3 stuks bestelbaar
4.69
€12.51/l
vegan
Schoone Gevel Natuurlik rood - alcoholvrij - 0.75L - 17368525 - HEMA

Schoone Gevel Natuurlik rood - alcoholvrij - 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
7.69
€10.25/l
sale
Masquenada bobal bio 1.5L - 17385013 - HEMA

Masquenada bobal bio 1.5L

per 6 stuks bestelbaar
11.69 9.–
1500ml - €6.–/l

Bretz grauburgunder 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
9.99
€13.32/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-

Sombrilla Paraiso rood 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
2 voor 8.49 met je HEMA pas
8 huiswijn bobal merlot 0.75L - 17389000 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
8- Primaverina Nero d'Avola 0.75L - 17360090 - HEMA

Primaverina Nero d'Avola 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
5.59
€7.45/l

Sobrilla Paraiso bobal rosé 0.75L

per 6 stuks bestelbaar
4.99
€6.65/l
vegan
huiswijn bobal merlot 0.187L - 17389001 - HEMA

huiswijn bobal merlot 0.187L

per 6 stuks bestelbaar
2.99
€15.99/l
8.5 Chatelain Bel-Air Mareil bordeaux AOC 0.75L - 17365000 - HEMA

Chatelain Bel-Air Mareil bordeaux AOC 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
7.99
€10.65/l
  • 90% bekroonde wijnen
  • voor 22:00 besteld, binnen 1-3 werkdagen in huis
  • gratis thuisbezorgd vanaf 30.-

Ventoz branco vinho verde 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
8.99
€11.99/l
8.5 Foncalieu piquepoul rosé 0.75L - 17380021 - HEMA

Foncalieu piquepoul rosé 0.75L

niet online, bekijk winkelvoorraad
8.99
€11.99/l